in

Televize Barrandov na 9 hodin přestala vysílat! Důvod vás překvapí.

instagram.com
Reklama

Jaromír Soukup, nynější spolumajitel televizní stanice Barrandov, je v pěkném maléru. Nejen, že jeho firma měla už několikrát nakročeno do insolvenčního řízení, momentálně je ale v exekuci. Vzniklá exekuce vede k ovlivnění vysílání na jeho televizní stanici. Celou firmu se chystá zachránit investor Jan Čermák. 

Televizní stanice Barrandov potvrdila, že jim dodavatel o páteční půlnoci (19.1.2024) vypnul dodávku elektřiny. Ačkoliv televize slibovala zapnutí všech kanálů v 10:00, první se spustil až o půl hodiny později, následující kanály zapnuly své vysílání až v 10:40.

Elektřina byla odpojena v noci z pátku na sobotu po jednostranném kroku dodavatele. Ten koncem týdně oznámil, že při nezaplacení dlužné částky ve stanoveném termínu přeruší dodávky až o sobotní půlnoci. Mezitím jsme zprovoznili vlastní zdroje elektřiny a už v 10 hodin ráno TVB opět vysílala. Divákům se za technické komplikace omlouváme,” prohlásila výkonná ředitelka TVB, Andrea Geyer.

Vzhledem k exekuci, ve které je samotná televize Barrandov, jsou její bankovní účty zablokované a není tak schopna provádět jakékoliv finanční transakce. Díky investorovi Janu Čermákovi však televize dostala dočasnou ochranu a zároveň ji má v plánu zachránit z finančního krachu. V současné době má televize tedy dva spolumajitele – Jaromíra SoukupaJana Čermáka.

Hlavním zdrojem příjmů je dle Soukupa mediální agentura Médea, nikoliv časopisy nebo samotné vysílání. Jan Čermák, který se zabývá restrukturalizací firem a pomáhá společnostem z finančních problémů se rozhodl vkročit i do právě zmíněné agentury Médea.

Inspirovali jsme se z: novinky.cz

Reklama