in

Bizardní příběh: Britka zjistila, že vyprala popel své babičky!

instagram.com
Reklama

Komu z nás se nikdy nestalo, že by nevypral něco co rozhodně nechtěl. Pračka je občas dost záhadná a velmi často “žere” ponožky. Nebo alespoň jednu z páru, abyste si toho všimli. Ti z Vás, kteří mají děti, nejednou vyndávali z pračky různé hračky, ovladače, autíčka, balonky nebo jen kamínky, klíče, peníze? Ale to co se stalo jedné ženě v Norfolku, to už je trochu jiný level.

Třicetiletá Briley Coates z Norfolku vyndávala jako každý den prádlo z pračky. Nic divného. Jakmile vyndala všechno, všimla si na dně pračky ještě malého černého průhledného pytlíku. Vypadal jako takový ten pytlík z organzy, ve kterém třeba darujete nějaké drobnosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Briley Coates (@brileyy.x)

Žena se podívala blíž a zjistila, že je to ten pytlík, ve kterém je popel její zesnulé babičky Shirley. Zůstala v šoku. Jak už to dnes chodí, šla si pro telefon a svůj nález v pračce natočila. Nález vzala s humorem a videem se pochlubila i na sítích. Říká v něm: „Vyprala jsem si babičku,“ a hihňá se. A pak dodává: „Babi, co tam děláš?

Jak se ale sáček s popelem její babičky dostal mezi prádlo? Buď ho omylem vzala ze skříně s oblečením sama, nebo jak sama říká, za to může její kocour Menace. Takový sáček z organzy může být pro kocoura velmi zajímavá hračka, kocour ho pak mohl nechat někde u prádla a to skončilo v koši na praní.

@briley.x Sorry nan! #fyp ♬ original sound – Briley

„Moje babička vždycky říkala, že tu bude pořád, a já tomu věřím,“ dodala dojemně Briley s tím, že si z ní určitě babička i po smrti dělá legraci. Babiččin popel naštěstí pračku přežil bez úhony. Ještě, že byl i v plastovém sáčku. Video, o které se Briley na TikToku podělila, pobavilo i sledující. A líbilo se tolik, že má už milion zhlédnutí.

Čerpali jsme z dailymail.co.uk

Reklama