in

Jak vypadá nejžhavější babička světa? Její věk byste určitě neuhodli!

instagram.cominstagram.com
Reklama

Když se řekne – babička – všichni si určitě představíme starší osobu se šedivými vlasy, umělými zuby, pomalou chůzí, staromódním oblékáním a třeba i mírně shrbenou postavou. Dnes vám však v této představě uděláme čáru přes rozpočet. Ukážeme vám tu nejžhavější babičku světa!

Dámy a pánové, dovolte nám představit vám Ginu Stewart, ženu z Austrálie, pro kterou je věk očividně jenom číslo. Svým vzhledem totiž s přehledem může konkurovat kdejaké 20leté sexy dívce. A to i když jí je už 52 let!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gina Stewart (@worldshottestgrandma)

Zatímco některým při stárnutí přibývají vrásky nebo kila, Gina zůstává mladá a drží oficiální titul “Nejžhavější babičky na světě”. Má dokonce již 4 děti: Jamese (31), Casey (29), Codyho (26), Summer (8) a jedno vnouče. Nyní je však svobodná a hledá nového prince, při jehož výběru je kvůli dětem velmi opatrná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gina Stewart (@worldshottestgrandma)

“Jsem svobodná a začala jsem být opatrná, koho pustím do svého života. Vlastně nehledám nikoho konkrétního. Věřím, že pokud mi je souzeno najít lásku, stane se to a já se prostě zamiluji, když to budu nejméně čekat,“ vysvětluje Gina.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gina Stewart (@worldshottestgrandma)

Kdybyste náhodou chtěli vědět, jak si Gina udržuje své mládí a i krásnou postavu, neváhejte se podívat na její Instagram, kde se věnuje těmto tipům a sdílí několik opravdu skvělých rad, které vycházejí z jejího vlastního života.

A co říkáte vy na nejžhavější babičky světa? Líbí se vám a budete sledovat její rady na Instagramu nebo jste raději příznivci přirozeného stárnutí?

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama