in

TikTok: Stáří ji nezastavilo. Tato žena svým stylem doslova inspiruje mladé!

tiktok.com tiktok.com
Reklama

Stáří čeká jednou každého z nás. Proto je na místě zeptat se, jak si to své stáří představujete? Budete mrzutí důchodci v domově důchodců nebo akční bábinky a dědové navštěvující každou vesnickou akci a být trendy? Být starý totiž vůbec nemusí znamenat být nudný!

Dámy a pánové, dnes vám představíme Heidi Clements, ženu, která naprosto boří stereotypy toho, jak by se měla klasická babička chovat a oblékat. Jak se totiž zdá, u ní byste s bídou našli byť jen jediný kousek oblečení, který by byl opravdu staromódní či nevkusný. Je totiž ztělesněná móda!

@welcometoheidi GETTING OLD IS A PRIVILEGE FIT DEETS: BODYSUIT: @target WILD FABLE (old) PANTS: @Etsy WOLF VINTAGE SWEATER: @Urban Outfitters SHOES: @BIRKENSTOCK #justgetdressed #oldfilter #old #youth ♬ Where’d All the Time Go? – Dr. Dog

Kdybyste to náhodou z jejích videí nepoznali, Heidi je 62 letá spisovatelka a nadšenkyně do oblečení, která je díky svým outfitům a videím „Get Dressed With Me“ na TikToku opravdu velmi virální.

@welcometoheidi So many strings attached! #justgetdressed #awkward #boys #dating #jamaica #dumb OUTFIT; CARGOS: @The Frankie Shop TOP: @ZARA sleeveless open knit top NAVY VEST: ZARA – denim trg dress SHOES: PRADA BELT: @Amazon brand – VONSLEY ANKLE BRACELET: @JENNY BIRD ♬ Could You Be Loved – Bob Marley & The Wailers

A není se popravdě ani čemu divit. Nejenom, že vypadá naprosto šik a dokonale, ale navíc se nejedná o žádné drahé módní výstřelky, nýbrž o běžné kousky, které si může snadno pořídit snad každý z nás.

@welcometoheidi Chillax – is that still a word? FIT DEETS: VINTAGE MANS SHIRT: Heart Core Vintage in Lisbon PANTS: thrifted @madewell PIN: from my moms collection SHOES: @Sam Edelman HAT: @GIGIPIP SUNNIES: @JENNY BIRD #justgetdressed #chill #breathe #happy #behappy ♬ Here Comes The Sun – TEEMID

Negativní komentáře bychom tak pod jejími videi hledali opravdu jen velmi těžko. Je vidět, že lidé její přístup k módě a životu respektují a ve skutečnosti ji nespočet žen řeklo, že se stala jejich idolem. A co říkáte na její styl vy?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama