in

Bára a Datel na detektoru lži. Vadí ti moje insolvence?

pixabay.com instagram.com
Reklama

Marek Valášek, který vystupuje na internetu pod přezdívkou Datel, se se svojí přítelkyní Bárou Stříteskou podrobili detektoru lži. První část řady nepříjemných otázek ale pár pravděpodobně moc nerozhodila. Jak ale Bára reagovala na citlivější otázky? A jaký má názor na Markovy dluhy?

Pár, který se dal dohromady díky reality show Like house v září 2023 oznámil, že čeká miminko. “Chtěli bychom Vám s radostí oznámit, že čekáme miminko….. Ještě nevíme pohlaví, protože se chceme nechat překvapit…” napsal Marek mimo jiné na svém Instagramovém profilu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Valášek (@datel_marek)

Jeho oznámení se ale setkalo i s kritikou právě kvůli jeho dluhům. “Já bych si v tvoji situaci Marku teda dítě neudělala. Však finančně to Bára bude muset táhnout sama,” uvedla jedna z Datlových sledujících. “Gratulace potomkovi, že má fotra v insolvenci.” napsal jiný hater. Jiní se ale Marka zastávají, nebo mu gratulují. Jak se ale k Markovým dluhům staví budoucí matka dítěte?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený THE MAG (@themagcz)

Mimo jiné během otázek na detektoru lži zazněla otázka: “Vadí ti mé insolvenční řízení?” Bára chvíli uvažovala, nakonec odpověděla “Ano”. Je to pro Marka pravděpodobně velmi citlivé téma. Nicméně Báru především nebaví pořád dokola toto téma řešit. I samotnému Markovi jeho zadlužení samozřejmě vadí. Oba partneři se budou muset zaměřit především na budoucnost s dítětem a ze získaných dluhů se snad Datel Marek dostatečně poučil.

Reklama