in

Asistovaná sebevražda krásné youtuberky. Co stojí za tímto nápadem?

pixabay.com instagram.com
Reklama

I když má každý z nás naprosto svobodnou vůli a může si dělat v rámci zákonů téměř cokoli, co se týče smrti, to tak jednoduché není. Samozřejmě, když se člověk rozhodne spáchat sebevraždu, tak mu v tom pomalu nikdo nemůže zabránit. V případě asistované sebevraždy je to však jinak. O tom by vám mohla říci své mladá a krásná youtuberka, která se o tento způsob ochodu ze světa živých zabývá.

Mladá krásná youtuberka a influencerka z Francie, která vystupuje pod přezdívkou Olympe, překvapila své fanoušky netradičním a smutným oznámením. Díky svému psychickému stavu totiž plánuje spáchat asistovanou sebevraždu!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olympe 🌙 (@we.are.olympe)

A co jí k tomuto rozhodnutí vede? Krásná dívka tvrdí, že má v hlavě odhadem 40 odlišných osobností, se kterými musí žít a její psychické zdraví to díky tomu nezvládá. Konzultuje to samozřejmě s různými doktory a odborníky, ale není to vůbec jednoduché.

Taková asistovaná sebevražda vyžaduje nejenom soustu plánování a peněz, ale i nalezení vhodného doktora nebo dokonce státu, kde je něco takového zákonem povoleno. Navíc ani její popularita v tomto případě není nijak extra nápomocná. I tak by se však dalo říci, že má úspěšná youtuberka „štěstí“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olympe 🌙 (@we.are.olympe)

Na konci ledna tohoto roku influencerka oznámila fanouškům hrubý základ svého plánu, který se opravdu uskuteční. Konkrétně k tomu dojde ještě ke konci tohoto roku v Belgii, kde jsou asistované sebevraždy povoleny.

I když se jedná o opravdu smutné přání, které se jí snaží nemalé množství lidí rozmluvit, musíme její rozhodnutí respektovat. Není to žádné jednoduché rozhodnutí a tak věříme, že má celou tuhle situaci promyšlenou a pevně pod kontrolou.

A co říkáte vy na její nevšední přání, jak ukončit svůj život? Zavedli byste možnost asistované sebevraždy i u nás?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama