in

Daisy Lee musela kvůli prasklým silikonům akutně na operaci. Kolik za ní musela zaplatit a jak zvládne zájezd turistů na ayahuascu?

instagram.com
Reklama

Nedávno jsme Vás informovali, že Karolína Urbanová, dříve známá jako herečka filmů pro dospělé Daisy Lee, začala mít problémy s prsními implantáty. Nyní na své sociální sítě zveřejnila informaci, že musela akutně podstoupit operaci, protože stav implantátů byl velmi rizikový. Kolik zaplatila za tuto operaci a jak zvládne zájezd turistů, který je již na cestě?

instagram.com

“Tak mám vyndaný silikony už teď. Nebyla jiná možnost… Protože to bylo nebezpečné. Za 1h jdu domů, nic mě nebolí a jsem ok. :)” Zveřejnila na svém profilu Karolína. Přidala i fotografii silikonů, které dle jejích slov a doktorů, byly kvalitní, ale její tělo je začalo drasticky odmítat. Na operaci musela ihned, protože za 14 dnů byl mohlo být již pozdě. Karolíně by hrozila velká infekce.

instagram.com

Tuto operaci podstoupila Karolína v neděli pouze pár hodin před příjezdem skupiny klientů na ayahuascu. Cestu se skupinou ale prý zvládne, cítí se dobře a nic jí nebolí. Kvůli její operaci musela do džungle přijet kvalifikovaná lékařka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolína Urbanová (@karolina_official97)

Za tuto operaci Karolína zaplatila 3500 dolarů (cca 80 000kč). 1500 dolarů zaplatila lékařce a 2000 dolarů klinice. Dle slov Karolíny za odmítání silikonů mohla ayahuasca, která ji začala léčit i ve fyzickém směru.  Jak zvládne Karolína cestu se svojí skupinou i po takto náročné operaci pro Vás budeme sledovat. 

Reklama