in ,

12 veselých fotek, které vám zvednou náladu i po tom nejhorším dni!

reddit.com reddit.com
Reklama

Některé dny jsou takové, že byste je nejraději vymazali ze svých životů. Mohou to být i takové, na které se těšíte, nebo se na ně pečlivě připravujete, ale stačí malá chvilka a během minuty může být něco, či dokonce úplně všechno jinak a může vám to zkazit i vaše plány. Naštěstí je zde pořád i spoustu pozitivní energie a pokud jste zrovna dnes na ní nenarazili v osobním životě, a nebo prostě jenom chcete zlepšit náladu, pokračujte na následující fotky!

1. Byl to předčasný porod.

Můj syn se narodil o 12 týdnu dříve. Díky tomu musel strávit 81 dní na novorozenecké jednotce intenzivní péče. Nakonec je z něj však zdravý kluk, který oslavil první narozeniny!

2. Spánek na dlouhé cestě.

Jeli jsme na dlouhý silniční výlet i s naším psem. Tuto fotku vyfotila moje manželka během toho, co jsem spal. Snad se i jemu spalo dobře.

3. Prej bude bouřka.

Táta se z předpovědi počasí dozvěděl, že má být bouřka. Rozhodl se tedy, že vezme našeho poníka do domu, aby jí přečkal s námi.

4. Konečně doma z práce.

Takto mě můj pes víte vždy, když přijdu z práce domů. Určitě i jemu se hodně stýská, když nejsem doma a to mi dává najevo.

5. Vlastní portrét na hrudi!

Dnes jsem si všimnul toho, že náš pes Murphy má na svojí hrudi autoportrét, který skutečně vypadá docela autenticky.

Reklama

6. Trochu to nevychytala.

Moje manželka se chtěls chovat za dveře a vystrašit mě, když jsem přicházel. Zapomněla však, že je už v sedmém měsíci těhotenství, takže se nemůže tak lehce schovat.

7. Konečně jsem řekla ANO.

Ne, nebyla to žádost o ruku, nicméně jsem dceři dovolila nakrmit jejího mladšího bráchu. Zde je fotka toho, jak si to užívá.

8. Kámoši na první pohled.

Naše dítě se na svého zvířecího kamaráda dívá, jako se muž dívá na poslední pivo v ledničce. 😀 Kámoši ze zkrátka poznají na první pohled!

9. Snad se jí spí dobře.

Nikdy jsem nepochopil, jak může můj kocour usnout na mojí tváři. No co, snad se mu alespoň spí dobře.

10. Překvapení pro babičku.

Moje babička se poprvé setkává s mojí dcerou, tedy svojí pravnučkou při naší nečekané návštěvě. Je vidět, že z toho má velkou radost!

11. Zaujalo jí to.

Naší kočku nejspíš velice zaujal duhový odraz v okně. na fotce můžete vidět, že její reakce za to opravdu stojí.

12. Dříve vs. nyní

Moje oblíbená fotka ve vaně, když mi byl jeden rok. Rozhodl jsem se tedy, že jí předělám do současné podoby a myslím, že je vidět, že jsem to stále já!

 

Děti a zvířata, to je to, co nám nejvíce zlepšuje náladu. To si myslíme, že mohou potvrdit všichni rodiče, nebo všichni chovatelé zvířat. Často obojí dohromady. Co dokáže po náročném dni nejvíce zlepšit náladu vám?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama