in ,

Co je nejlepší na špatnou náladu? Mix fotek, které pobaví i zaženou nudu!

imgur.com reddit.com
Reklama

Co je nejlepším lékem na blbou náladu? Asi se všichni shodneme na tom, že smích. I na tvrzení, že smích prodlužuje život, něco bude, protože kdo se méně směje, ten častěji trpí depresemi, úzkostmi atd. A psychické zdraví je v tomto případě úzce spojeno s tím fyzickým, protože například krevní tlak na toto trpí. Pokud však zrovna není nic, co by vás aspoň trochu pobavilo, a nebo si zkrátka chcete zpestřit den zábavnými a zajímavými fotkami, tak pokračujte dále, protože níže jich několik takových najdete!

1. Chtěla být duchem.

Moje sestřenice chtěla na Halloween kostým ducha. Za co jiného jsem se mohl převléct já, než za lovce duchů s patřičnou výbavou!

2. Drží sám sebe.

Můj pes takto drží mezi packami svojí oblíbenou hračku, když spí. Jsou si ale dost podobní, jako by držel sám sebe nebo svoje štěně.

3. Bývávalo

Vzpomínám na tu dobu, kdy jsem měl tolik času, že jsem mohl vytvářet takovéto tapety. Vyfotit prsty tak, aby tam pasovaly, je složitější, než se zdá!

4. Stojí na jediném sloupu.

měli byste odvahu žít v takovém domě? Interiér bude nejspíš normální, čemuž napovídají i nakloněná okna, ale ten pocit, že celý dům stojí na jednom sloupu uprostřed nemusí být zrovna příjemný.

5. Obří rubikovka!

Nějaký malíř se nejspíš nudil, a tak se rozhodl, že jednu z těchto betonových kostek namaluje tak, aby vypadala jako gigantická Rubikova kostka. Chtěli byste takovou složit?

Reklama

6. Takhle se to dělá.

Koho by neštvaly díry v silnici. V Česku na takové cesty, které připomínají spíše tankodrom, narazíte celkem často. Ovšem s tímto skvělým způsobem opravy mozaikou se jen tak někde nesetkáte.

7. Deka pro fanoušky Maria.

Kdo by neznal a alespoň jednou v životě nehrál Maria. Tato hra, nebo spíš série her patří po boku například Pacmana nebo Arkanoidu k těm nejstarším a i v dnešní době je stále dost populární.

8. Výraz mluvící za vše.

Co dýni může vyděsit víc, než pohled na svoje vnitřnosti. 😀 každopádně autor to udělal dobře, má vtipnou a originální lampu, která pobaví.

9. Jak vyřešit ztrácení ovladače?

Mému bráchovi už vadilo, že jeho děti neustále ztrácejí ovladač od televize, tak to vyřešil tak, že k němu připevnil kovovou tyčku, Taky možnost, proč ne.

10. Wtf?

Ten pocit, když si jedete po silnici a najednou vedle sebe vidíte obří botu na kolečkách. 😀 Každopádně s tímto autem určitě vzbudíte stejně, ne-li víc pozornosti, než s kdejakým super sportem za několik milionů.

11. Lepší to být nemohlo.

Chtěla jsem si koupit podkolenky s nějakým vtipným motivem. No myslím si, že s kuřecími nohami jsem určitě chybu neudělala!

12. Skvělá tapeta!

Určitě už i vy jste někdy zkoušeli vytvořit nekonečný obraz tím, že jste dali dvě zrcadla proti sobě. Tento týpek se však očividně snaží udělat nekonečnou tapetu se svým psem. Hodně cool!

 

Dnes to tedy opravdu stálo za to, byla to sice taková všehochuť, ale všechny tyto fotky měly šťávu. Ať už se jednalo o fotky humorných situací či nějakých zajímavostí, každá si nějakým způsobem dokázala aspoň na chvíli upoutat pozornost!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama