in

Máte ŠPATNÝ DEN? Těchto 12 lidí ho má ještě HORŠÍ!

reddit.com reddit.com
Reklama

Před pár dny byl pátek 13. Tento den, který je většinou zhruba jednou až třikrát za rok, je obecně považován za nešťastný a smolný. Pokud se některým lidem stane v tento den nějaká smolná událost, často to přikládají tomuto datu, ačkoliv jsou to samozřejmě jenom pověry a s datem to nemá nic společného – naštěstí to většina lidí myslí ironicky. Pokud jste však například měli tento pátek nebo i dnešek smolný, ukážeme vám několik lidí, kteří mají dost možná ještě větší smůlu, než vy!

1. Moje proklatá alergie.

Mám alergii na kočičí chlupy. Včera večer, když jsem šel spát, tak jsem si omylem vzal kočičí polštář, a ráno jsem se probudil takto.

2. Příště se nebudu držet receptu.

Část receptu na chleba říkala, že mám nalít vodu do pánve a dát k chlebu. Nalil jsem vodu do horké pánve a ta mi v troubě explodovala.

3. Kolik rýže potřebuji?

Našel jsem svůj mobil poblíž sněhové frézy. No, asi to nebude mít moc cenu, ale přesto, kolik rýže tentokrát budu potřebovat, abych měl svůj mobil zpátky?

4. Byly tam celé léto.

Tyto sluneční brýle byly v autě zavřené přes celé léto. Sice jsem je dlouho nepotřeboval, ale i tak mě to naštvalo.

5. Snad si pochutnala.

Jednu knihu a prášky mi sežrala jakási myš, nebo co to bylo. Doufám, že si teda aspoň pochutnala, když už mi to nevrátí ty věci.

Reklama

6. Jsou jen dvě možnosti.

Toto se stalo u mých docela nových polobotek. Jsou tedy jen dvě možnosti, buď jsou falešné, a nebo jsou opravdu špatně vyrobené.

7. Kam zmizely?

Objednával jsem si sluchátka za 200 dolarů. Balíček došel takto otevřený a samozřejmě prázdný. Že by kurýr byl zloděj?

8. Umyvadlo vs. dávkovač mýdla.

Mám pocit, že moje umyvadlo asi nedokáže vydržet proti dávkovači mýdla, který na něj spadnul z výška pouze několika centimetrů.

9. Místo pizzy salát.

Znáte ten ten pocit, když si objednáte přes dovoz jídla pizzu, ale místo ní vám dojde salát? Pokud ne, tak takhle nějak to vypadá – tohle zamrzí.

10. Co mám teď dělat?

Tak, a teď mi někdo řekněte, jak mám vyházet sníh z balkonu bez toho, aniž by se mi dostal i dovnitř. Zdá se mi to jako téměř neřešitelný úkol.

11. Z radosti smutek.

Šel jsem se svojí malou dcerou do parku, kde mělo být dětské hřiště. Bohužel, když jsme dorazili na místě, zjistili jsme, že celý hřiště je pryč. Snad tedy udělají nové.

12. A mám po snídani.

Strávil jsem 20 minut tím, že jsem si dělal snídaňové burrito s vajíčkem. Teď je jediná možnost to jíst ze země.

 

Jak jste mohli vidět, dopadlo to celkem neslavně. Někdy to dopadlo takto jejich vlastní vinou, někdy za to nemohli a někdy za to třeba i mohl pátek 13. 😀 Na druhou stranu, pátek 13. je stále asi lepší varianta, než jakékoli jiné pondělí, co říkáte?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama