in

Záhadná ÚMRTÍ mazlíčků u modelky Katie Price. Ani PETICE nepomohla!

instagram.cominstagram.com
Reklama

Modelka Katie Price je nadšenkyně do úprav svého těla a také je podle svých slov milovnicí zvířat. S obojím jde ale jaksi do extrému. Před dalšími úpravami těla ji už varují lékaři, její obří prsa snad už větší být nemůžou a hrozí ji zdravotní komplikace. Nedá si však říct. Ani chov mazlíčků není u Katie běžnou aktivitou. V minulosti byla několikrát spatřena jak se zvířaty očividně nejedná jak má a spousty jejich miláčků zemřelo záhadnou smrtí. Ochranáři už sepsali i petici, aby již další zvířata mít nemohla, ale ani to zatím nikam nevedlo. Nedávno oznámila další úmrtí svého psa.

Pětačtařicetiletá modelka podstoupila již šestnáct operací prsou ale její přednosti ji už mohou způsobit také řadu nepříjemností. Ale vraťme se ke kauze s domácími mazlíčky. Spousta lidí Katie vyčítá, jak se ke svým zvířatům chová. Konkrétní příklad je třeba z Birminghamu, kde byla spatřena se svými psy v oblečcích. Na tom by asi nebylo nic tyranizujícího kdyby nebyli navíc v černých přepravkách a teplota tehdy přesahovala 32 stupňů Celsia.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie Price (@katieprice)

Další věc, která nejednoho člověka opravdu naštvala, je fakt, že jí zkrátka často a celkem za podivných okolností zvířata umírají. A nejsou to jen psi a kočky. „Za posledních pět let zemřelo kvůli nedostatku péče více zvířat. Koně, psi, kočky, ještěrky, ježci. Nejde o jedinou rodinnou tragédii. V domě Katie Price je to běžná věc,“ napsal tvůrce petice, která je dostupná na stránkách change.org.

Petice byla spuštěna před třemi lety, další podpisy se ovšem začaly množit po loňském listopadu, kdy zemřel pejsek rasy pomeranian, pojmenovaný Sharon. „Stěně zemřelo za posledních 24 hodin v péči Katie, která jej koupila před třemi týdny svému třináctiletému dítěti,“ zní poslední příspěvek u petice.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie Price (@katieprice)

Pokud se jedná o psy, tak ti jsou většinou sraženi autem. Štěňata byla nalezena utonulá v zanedbaném bazénu. Koně ji také srazilo auto na dálnici. Zvířata v jejím domě prostě vždy nějakým záhadným způsobem potká smrt. Její poslední příspěvek je také plny nenávistných komentářů, jelikož se týká právě smrti dalšího psa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie Price (@katieprice)

I když má nyní petice již přes 30 tisíc podpisů, u Katie se toho moc nezměnilo. Vlastně vůbec nic. Jestli se snaha lidí o zastavení chovu zvířat u prsaté modelky vyplatí, se ukáže zřejmě časem. Zvláštní je, že i když je vše očividné a Katie se smrtí zvířat nijak netají ani na sítích, nedá se s tím nic moc dělat. Snad už si dalšího psa nepořídí, i když je to málo pravděpodobné.

Co si o tom myslíte vy? Jde skutečně o nešťastné náhody? Nebo ne?

Čerpali jsme z super.cz, super.cz

Reklama