in

Video: Nejlepší jump scare historie? Už je starý 19 let! Pamatujete si na něj?

youtube.com
Reklama

Pokud jste dostatečně staří, ideálně narozeni okolo roku 2000, tak si pamatujete na spoustu takových věcí, které dnešní děti absolutně neznají, ale vy jste díky tomu měli dokonalé dětství. Nekorektní, vtipné a mnohdy opravdu šokující reklamy v televizi toho byly příkladem. 

Možná tomu nebudete chtít ani věřit, ale už je to neskutečných 19 let od toho, co se v televizi objevila úplně první tzv. jump scare scénka. Tehdy to bylo něco úplně nového, nevídaného a tak se není čemu divit, že se doslova vryla do paměti nemalému množství z nás.

Pamatujete si i vy na tuto reklamu na energetický nápoj?

 

Klidná melodická hudba a auto pomalu sjíždějící kopec prosluněnou malebnou krajinou. Poté se ale na okamžik vozidlo ztratí a,…. v ten momente přichází infarkt pro většinu sledujících, protože děsivou zombie s uši drásajícím křikem nikdo nečekal. Až poté se objeví slogan: “Nikdy jsi nebyl tak vzhůru”, přičemž plechovka energetického nápoje začne pumpovat jako srdce.

Nevíme jak vy, ale my si na tuto reklamu moc dobře pamatujeme a vrátila nám nemalé množství vzpomínek z našeho dětství. A upřímně, i když jsme věděli, co nás ve videu čeká, stejně jsme se lekli úplně stejně, jako tehdy před 19 lety.

A co vy? 

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama