in

Video: Málem natočil vlastní smrt! Mladíkovi nevyšel nebezpečný parkour…

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, hned na úvod bychom vám chtěli říci, že video vložené níže ve článku není pro slabé povahy. Jedná se o opravdu děsivý obsah, kdy se dotyčný o vlásek vyhne jasné smrti a proto věříme, že obzvláště lidem, kteří nemají rádi výšky nebo adrenalin obecně, by mohly následující záběry vadit. Pokud vás to však i tak zajímá, tak tu jste vítání.

Když se řekne “Parkour”, co se vám vybaví jako první? Divoké přeskakování zábradlí a malých zídek nebo hotové hazardování se životem na vrcholku opravdu vysokých budov? Dnešní článek totiž je právě o tom druhém případu a konkrétně o momentu, který nám všem způsobil husí kůži.

Jeden parkurový běžec totiž neúmyslně svým skokem minul a začal padat přímo ze střechy.

Na videu můžeme vidět, jak kráčí po okraji římsy velmi vysoké budovy, skáče z jednoho rohu na druhý až do momentu, než se děsivě zaplete do něčeho, co vypadá jako elektrické dráty. A právě tyto dráty, jeho pohotové reflexy a přítomný kamarád, mu ve finále zachrání život.

Celá tato nemilá situace díky bohu dopadne dobře, avšak věříme, že se z takového zážitku dotyčný jen tak nevzpamatuje a dlouhou dobu adrenalin rozhodně vyhledávat nebude.

Od té doby, co bylo video nahráno na platformu YouTube, nashromáždilo více než 2,4 milionu zhlédnutí s tisíci a tisíci komentáři o tom, jak nehorázné štěstí dotyčný měl a jak obdivuhodně pevné jsou dráty, které jej zachrání. A co říkáte na toto děsivé video vy?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama