in

Video: Koncert ve vzduchu? Slavný zpěvák překvapil cestující!

instagram.com
Reklama

Vsadíme se, že určitě každý z vás by si přál jít alespoň jednou za svůj život na koncert vašeho oblíbeného zpěváka. Zažít tu neskutečnou atmosféru, slyšet jej i jinak než jen z YouTube, být v jeho blízkosti,.. a teď si představte, že by takový koncert byl zcela nečekaný a zadarmo?

Skotský zpěvák Lewis Capaldi si připravil pro cestující na palubě letu British Airways z Londýna do Los Angeles opravdu velké překvapení. Rozhodl se totiž, že lidem přímo v letadle zazpívá písně ze svého připravovaného nového alba Broken By Desire To Be Heavenly Sent a jak můžeme vidět, všichni přítomní se nestačili divit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lewis Capaldi (@lewiscapaldi)

Celé to začalo jako “maskovaný vtip”, kdy se zpěvák objevil v letadle s vozíkem s nápoji, začal cestujícím rozdávat občerstvení a bavil ses nimi – v rámci možností. Někteří totiž byli nadšením a překvapením tak v šoku, že nedokázali pomalu složit ani větu.

“Omlouvám se všem, někdo tu i spí,” řekl, vytáhl kytaru a oznámil, že zazpívá část ze své nové skladby Wish You The Best. Cestující si jej pochopitelně natáčeli a celé vystoupení si náramně užili. “Nikdy jsem ho neviděla tak blízko, jsem jako ´wow´,” řekla jedna z mladých dívek, která byla z Lewise u vytržení. “Prostě se to nezdá skutečné,” řekla její kamarádka.

Po skončení svého vystoupení si dokonce Lewis neodpustil menší vtip: “Omlouvám se, že ruším váš let a pokud nevíte, jmenuji se Ed Sheeran”.

V současné době se Lewis vydal v USA na své dosud největší vyprodané turné po Severní Americe. Věříme proto, že tohle nečekané vystoupení bylo pro jeho fanoušky, kteří se třeba zrovna v letadle nacházeli, velkým zážitkem.

A co říkáte vy na toto milé gesto?

Tématem jsem se inspirovali na nypost.com

Reklama