in

Video: Noční můra při cestování? Dítě, které nikdo nehlídal!

reddit.com
Reklama

Pamatujete si na doby, když jste byli malí? Vsadíme se, že na vás byli rodiče určitě přísní a to obzvláště, když jste s nimi někam jeli na výlet. Vždy pěkně a nahlas pozdravit, nedělat nepořádek a chovat se prostě klidně a slušně, abyste jim nedělali ostudu… Tak kde se stala chyba v tomto případě?

Jelikož je každý z nás úplně jiný typ člověka, tak se není čemu divit, že se lišíme nejenom ve způsobu života, ale i ve výchově dětí. Ať už děti máte nebo ne, tak máte v hlavě určitě nějaké hlavní body výchovy, které chcete, aby vaše dítě zvládalo. Avšak každý má jiné priority.

Jak například můžete vidět sami ve videu, které vám přiložíme níže, zatímco by některé rodiče, jak se říká “hanba fackovala”, tak jiným může přijít neukázněné chování jejich dětí naprosto normální.

Cestující tohoto 8 hodinového letu čekal opravdový zážitek,… a to konkrétně muže v bílé košili. Jelikož není cestování s dítětem vůbec jednoduché a už tak se jedná o poněkud stresující záležitost jak pro rodiče, tak i pro ostatní cestující, tak v tomto případě to platí dvojnásob.

Jak už říká popisek videa, dítě bylo po celých 8 hodin ponecháno, aby si dělalo co chtělo a podle toho to tak i vypadalo. Doslova skákalo po sklopném stolečku, aniž by na něj kdokoli dohlížel.

Věříme, že cestování s dítětem určitě není vůbec lehké. Snadno a rychle se začne nudit, v klidu neposedí a může z toho všeho až začít brečet. Udržet jej na místě se tak někdy stává až nadlidským výkonem, ale takovéto chování v letadle, kde je už tak situace napjatá? To na rodiče nevrhá vůbec dobré světlo.

A co byste dělali vy kdyby, kdybyste někam letěli a stalo se vám něco podobného?

Tématem jsme se inspirovali z reddit.com

Reklama