in

Video: Klobouk dolů. Muž postavil auto z desek a klacků!

instagram.com
Reklama

Jak se říká, člověk se vždy musí naučit pracovat jen s tím, co má. Ne každý z nás totiž má k dispozici všechny možné zdroje na tomu, aby vytvořil něco na určité úrovni. V takový moment však nesmíme zapomínat na vynalézavost. Vynalézavost totiž někdy dokáže doslova zázraky. Například dnes vám ukážeme muže, který si postavil “auto” doslova k klacků.

Před pár dny se na Instagramu objevilo video, které zaujalo nemálo uživatelů této sítě. Není se čemu divit. Takové vozidlo se rozhodne nevidí každý den.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Allschool_NG (@allschool_ng)

Jak můžete vidět na videu, mladému muži se povedlo díky kreativitě něco neobvyklého. Pouze z malého motoru, dřevěných dese a tyček primitivní vytvořil automobil bez střechy. Vzhledově by se to možná dalo přirovnat k poněkud vyšší motokáře či kostře zahradního traktůrku.

Vozidlo za přítomnosti přihlížejícího davu nastartoval, naladil motor a pomalu s odvahou a hrdostí vyrazil do ulic. Video sice končí hned krátce po tom, co se začne pořádně rozjíždět, ale věříme, že jeho první jízda určitě stála za to.

Pro mnoho lidí je možná tento mladík blázen, že něco takto chatrného chce provozovat na cestách v jeho městě, avšak jinými je uznáván za jeho neskutečnou vynalézavost a nápaditost. A přesně na tyto stranu se stavíme i my! A co říkáte vy na jeho ohromné vynález?

Tématem jsme se inspirovali na Instagram.com

Reklama