in

V Praze nyní můžete potkat věrného dvojníka Michaela Jacksona!

instagram.com instagram.com
Reklama

Často se setkáváme s tím, že vyjde článek o různých dvojnících slavných osobností. Říká se, že každý má nějakého sobě dost podobného člověka, i když má úplně jinou DNA. Přestože král popu zemřel v roce 2009 ve svých padesáti letech, jeho hudba žije dál. A dost tomu pomáhá Sergio Cortés, který ho velice věrně napodobuje už dlouhá léta. Sergio je původem z Barcelony a svému idolu naprosto propadl. Posuďte sami, zda byste ho na jevišti rozeznali od originálu.

Sergio Českou republiku již několikrát navštívil a vždy se mu u nás líbilo. Dle jeho slov jsme charismatická a krásná země, kde se lidé respektují navzájem a jsou si blízcí. Pracuje tady u nás velmi rád. Zřejmě také proto se nyní do Prahy vrátil, aby v úterý uskutečnil show ve Velkém sále Lucerny. Jako vždy jeho vystoupení probíhá živě a bez playbacku.

„Začal jsem ho ztvárňovat v roce 1987, když Michael změnil image. Začal být světlejší, to bylo za hudební éry Bad. Bylo mi 16 let. Potkal jsem na ulici jednoho španělského novináře, který mi řekl, že vypadám jako on, a chtěl se mnou udělat rozhovor do novin. Já souhlasil, a tak to začalo ve velkém,“ řekl Sergio Super.cz v exkluzivním rozhovoru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sergio Cortés (@sergiocortesparra)

Sergiovi se za života Michaela Jacksona dokonce poštěstilo ho jednou potkat a pozdravit se sním. Bylo to v devadesátých letech, slibovali mu to dlouho až to nakonec vyšlo. “Bylo to velice rychlé, ale pro mě naprosto zásadní,“ uvedl Cortés k osobnímu setkání se slavným zpěvákem. Přece jenom ne každému dvojníkovi se stane, že se může se svou ikonou setkat tváří v tvář.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sergio Cortés (@sergiocortesparra)

Dne 25. června 2009 se stejně jako zbytek světa dozvěděl, že Michael Jackson zemřel. Jeho smrt ho velice zasáhla a chtěl svého vystupování nechat na dobro. Nakonec se k němu vrátil. „V ten den jsem si ostříhal vlasy a rozhodl jsem se, že této show nechám. Nedělalo mi dobře ztvárňovat někoho, koho jsem zbožňoval a koho vidím při pohledu do zrcadla. Nechal jsem toho v roce 2009 a znovu jsem začal 2012 díky fanouškům, přátelům a rodině, když mě opět přemluvili do světa vystupování.“

Talentovaný Katalánec vystupuje nejen u nás, ale ohromil také diváky a fanoušky kromě Evropy i v Japonsku nebo Latinské Americe.

A co vy? Byli jste fanoušky Michaela Jacksona? Zašli byste na vystoupení jeho dvojníka Sergia Cortése?

Čerpali jsme z super.cz, super.cz

Reklama