in ,

10+ velkých proměn, které jsou důkazem toho, že vše je možné!

reddit.com
Reklama

Jedna z klasických frází nám říká, že když se chce, všechno jde. Pokud máte nějaký sen, který je z hlediska možností splnitelný, tak se vám při vynaložení dostatečného úsilí rozhodně splní. Cesta za ním sice může být trnitá a ne úplně jednoduchá, ale o to větší pak máte radost, pokud ho dosáhnete. Následující fotky jsou toho jasným důkazem!

1. Rekonstrukce mojí tváře.

Před dvěma měsíci jsem podstoupil rekonstrukční operaci mého obličeje. Takto jsem vypadal před tím a takto vypadám nyní.

2. Já před pěti lety a nyní.

Před pěti lety jsem byla muž. Rozhodl jsem se však pro změnu pohlaví. Cesta to byla dlouhá, ale nyní jsem mnohem spokojenější.

3. Tvrdá práce se vyplácí.

Ještě na začátku roku 2021 jsem vážil téměř 240 kg. Po dlouhé tvrdé dřině jsem však víc jak polovinu této váhy “dal stranou”.

4. Začal konečně žít.

Před nějakou dobou jsem našel u mého obchodu toto sedmiměsíční kotě. Rozhodl jsem se, že si ho vezmu domů a zkusím mu dát novou šanci. No a povedlo se.

5. Který sestřih je lepší?

Dnes jsem byl se svým psem v salonku. Přišel tam s delšími chlupy, ale odešel s krátkým sestřihem. S čím se vám více líbí?

Reklama

6. Za chvíli bylo hotovo.

Tetování na první fotce není úplně vymakané a působí moc obyčejným dojmem. Nechal jsem si ho tedy změnit, což trvalo 2,5 hodiny a výsledkem je toto.

7. Změna stravy a hubnutí.

Před nějakou dobou jsem nebyla spokojená se svým vzhledem. Rozhodla jsem se tedy, že změním stravu a začnu hubnout a jak můžete vidět, má to pozitivní vliv.

8. Před a po operaci.

Před rokem jsem vypadal tak, jak vidíte na horních fotkách – měl jsem poměrně výrazně vystouplou bradu. Operace to však změnila a nyní jsem na tom daleko lépe.

9. Stále jsem to já.

I když by se mohlo zdát, že na těchto fotkách je více různých mužů, ve skutečnosti je jenom jeden. Nechal jsem si narůst vousy a vyzkoušel jsem i víc stylů.

10. Nejlepší kámoši.

Po dobu 18 let byl mým nejlepším kámošem můj kocour. Pro mě je to sice jenom část mého života, ale pro něj je to celoživotní přátelství.

11. Najednou je to jiný člověk.

Že vousy mohou dělat opravdu hodně vidíte i na následujícím setu fotek. Na druhé fotce to skoro vypadá, jako by zde byl úplně jiný člověk.

12. Po dvou měsících výrazné zlepšení.

Kvůli své pleti jsem začala brát více vitaminu C a zkusila jsem pleťový peeling. Jak můžete vidět, již po dvou měsících jsou vidět dost výrazné výsledky.

 

Co vy a proměny, prošli jste už v životě nějakou významnou, nebo zatím ne? Pokud však nějakou plánujete a stále se třeba nemůžete rozhodnout, tak doufáme, že jsme vás přesvědčili o tom, že to má smysl!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama