in

Tomu se říká posedlost: Paris Hilton ukázala vánoční výzdobu své matky

instagram.com instagram.com
Reklama

Asi žádná celebrita, která má ráda Vánoce nešetří na výzdobě celého domu. Jinak tomu není ani u matky Paris Hilton. Kathy má stejně jako její dcera vánoční svátky moc ráda a u ní doma je to rozhodně znát. Kromě velkolepých ozdob a stromečků si jako jejich host můžete dát luxusní šampaňské z automatu. A že byste si ho určitě dali. Cena automatu se rovná pěknému autu a to se vyplatí.

Celé výzdobě v patře domu vévodí velký bílý nazdobený strom. Takto to ve zkratce vypadá u Kathy doma, což jsme se dozvěděli z příběhu, který Paris sdílela na sociální síti. Popsala, že je její matka Vánoci přímo posedlá a z fotek to také bylo znát. Pod zmíněným stromečkem je již velká hromada dárků, které budou ale věnovány dětské nemocnici v Los Angeles. Mezi hračkami nechybí ani nová panenka, kterou je miniatura Paris.

V pokojích jsou další stromy různých velikostí, figurky, světýlka. Z hracího automatu si mohou hosté vytáhnout stříbrnou sošku. A pokud by náhodou dostali chuť na šampaňské? Není nic jednoduššího než si dojít k automatu, ze kterého jedno luxusní vytéká přesně tolik kolik si hosté přejí. No a jeho cena se pohybuje někde k 900 tisícům korunám.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paris Hilton (@parishilton)

Neméně vyzdobená a vybavená na vánoční pečení je kuchyň. Ta se úplně blýská různobarevným kuchyňským náčiním. Zda je to praktické sice nevíme, ale je to lesk jako blesk. Vše je samozřejmě z řady samotné dědičky hotelového impéria.

Nedávno se sice Paris s maminkou nepohodly, ale už jsou zase usmířené, takže mraky v rodinném kruhu netrvaly moc dlouho. Paris na matku veřejně zaútočila, když o ní tvrdila, že se jí nedaří počít miminko. Paris ale tvrdí, že tohle má do budoucna vyřešeno a výrok je to nepravdivý. Tyhle debaty by ale za nás měly zůstat v soukromí.

A co vy? Líbí se vám okázalá výzdoba? Také milujete Vánoce?

Čerpali jsme z super.cz

Reklama