in

Tokio Hotel: Poznali byste dnes jejich členy nebo ne?

instagram.com
Reklama

Pamatujete si ještě image dvojčat z německé skupiny původem z Magdeburgu? Přesně tak, jde o Tokio Hotel a jejich dva nejvýraznější členy – kytarista Tom Kaulitz měl dredy s kšiltovkou a jeho o pár minut starší dvojče zpěvák Bill Kaulitz nosil divoké číro! Kapela vznikla již v roce 2001 pod názvem Devilish. Na Tokio Hotel se přejmenovali až roku 2005, kdy také vyšlo jejich první album. Pokud si na ně vzpomínáte z dob jejich začátků, jejich dnešní vzhled vás zřejmě dost překvapí.

Kapela a jejich čtyři členové působí na hudební scéně dodnes, i když o nich zase až tak moc slyšet není. Dost se o nich psalo před pár lety právě kvůli změně vzhledu oproti jejich začátkům. Dost aktuálních fotografií můžeme vidět také na jejich Instagramu. Z kdysi extravagantních teenagerů se stali třicátníci a jejich image taky dostala jak se říká na frak.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tokio Hotel (@tokiohotel)

V letech největší slávy skupiny Tokio Hotel byl nejvýraznějším členem Bill a to hlavně kvůli svému stylu oblékání, obřího natupírovaného a nalakovaného účesu, výrazného líčení a také třeba lakování nehtů na černo. V současnosti vzbuzuje více pozornosti jeho bratr Tom. Nikoli však vzhledem, ale hlavně díky své manželce. Od roku 2019 je totiž v manželství s topmodelkou Heidi Klum.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bill Kaulitz (@billkaulitz)

Když se vztah Heidi a Toma v roce 2018 provalil na veřejnost, stala se herečka, modelka a módní návrhářka terčem posměchu. Je totiž o 16 let starší než její nynější manžel Tom a to lidem nedalo spát. Rovněž si ho nedovedli představit v roli otce početné rodiny Heidi. Veřejnost tomu tenkrát moc nevěřila, ale dnes jsou jedním z nejvíce stabilních párů. Každý rok baví miliony lidí svými geniálními kostýmy na oslavy Haloweenu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tokio Hotel (@tokiohotel)

Zpátky však ke skupině Tokio Hotel. Tom si aktuálně přidal pár dalších let navíc tím, že si nechal narůst delší vlasy a plnovous. Jeho bratr Bill také vzhled radikálně změnil. Vlasy má odbarvené na blond a strniště nosí upravené. Oproti roku 2005 je to tedy velká změna. Poznali byste je? A co ostatní členy skupiny?

Čerpali jsme z super.cz

Reklama