in

Rihanna musela sundat paruku, vzhled vlastních vlasů je děsivý, ale neměla na výběr.

instagram.cominstagram.com
Reklama

Zpěvačka Rihanna je svými vlasovými kreacemi pověstná. Ne všichni však ví, že to nejsou její vlasy, ale paruky. Ty nosila dlouhé roky všude a bez nich jste ji neměli šanci vidět. Nyní však byla k tomu, aby ukázala své pravé vlasy, téměř donucena. A fanoušci se nestačí divit. Roky nošení paruk se na vlasech šestatřicetileté zpěvačky výrazně podepsalo.

Minulý víkend se Rihanna objevila na ulici v New Yorku. Jelikož však neměla paruku, mnozí ji vůbec nepoznali. Zpěvačka si vyšla do ulic se svými přirozenými vlasy. Mnoho lidí se nad tímto jejím rozhodnutím pozastavilo, ale ve skutečnosti neměla Rihanna moc na výběr.

Nedávno totiž představila novou vlasovou řadu Fenty Hair, kde sází na přirozenost. A nejen člověk se k této novince na Instagramu vyjádřil. Výčitky se týkaly samozřejmě toho, že propaguje přirozenou vlasovou řadu a přitom sama nosí paruku. To se však nyní změnilo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Just Jared (@justjared)

Stejně jako paruka Rihanny, kterou poslední měsíce nosila, jsou i její přírodní vlasy zesvětlené. Jsou ale úplně krátké. „Pokud teď propaguje vlasové produkty, pak nemá jinou možnost než si sundat paruku a ukázat své skutečné vlasy. Nemůžete čekat, že si od vás někdo koupí vlasové produkty, když nosíte paruky nebo si naplétáte vlasy,“ vyjádřil se jeden z fanoušků.

„Je to jen dočasné. Právě teď se snaží svým zákazníkům ukázat své pravé vlasy, aby se mohli stát součástí její cesty za zdravějšími a rostoucími vlasy pomocí jejích vlasových produktů, je to chytrá obchodnice,“ hodnotí další.

Názory se však liší a někteří hodnotí její vzhled dosti negativně: „Její vlasy vypadají jako nějaké babičky. S dlouhými vypadá lépe!“ Jestli se Rihanně krok k přirozenosti vyplatí, se uvidí v následujících měsících. Ale pokud jí ke krásnějším vlasům opravdu její nová vlasová pomůže, bude to pro ni z hlediska obchodu velmi pozitivní zpráva.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama