in

Šokující případ z Berlína: Češka vmáčkla dcerku do kočičí přepravky a vyhodila ji z okna!

pixabay.com
Reklama

Naprosto nepochopitelný čin se stal v berlínské čtvrti Altglienicke. Matka české národnosti vyhodila svou téměř dvouletou dceru v kočičí přepravce z okna ve třetím patře paneláku. Holčička děsivý pád přežila, ačkoli má zlomené obě ruce i nohy. Žena má ještě další čtyři děti, poputuje na psychiatrii.

Malou holčičku v přepravce našel náhodný kolemjdoucí v pondělí 10. června kolem jedné hodiny. Šel kolem jednoho paneláku v berlínské čtvrti Altglienicke, když uslyšel pláč. Přišel ke kočičí přepravce, která ležela pod balkonem a nevěřil tomu co našel. V přepravce byla velmi vážně zraněná jednadvacetiměsíční holčička.

Podle informací z Daily Mail bylo miminko ihned převezeno do nejbližší nemocnice. Po rentgenovém vyšetření se ukázalo, že má holčička po pádu zlomené obě ruce i nohy. Zůstává na jednotce intenzivní péče, ale její život už naštěstí ohrožen není.

pixabay.com

V bytě, ze kterého byla holčička vyhozena, našli policisté její matku. Ta je české národnosti a má celkem pět dětí. V bytě se spolu s jednačtyřicetiletou ženou nacházelo ještě devítileté dítě, které jí však bylo již dříve odebráno. Kromě nich byla v bytě ještě kočka.

Celý případ převzalo oddělení vražd. Vyšetřovatelé si myslí, že matka byla zdrcena svou životní situací a v zoufalství vyhodila dceru z okna. Proč ji nacpala do přepravky není jasné. Sousedé matky samoživitelky tvrdí, že je to „velmi milá a milující máma“. V úterý byla žena před soudem, kde se dozvěděla, že bude umístěna do psychiatrického zařízení.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama