in

Tinder ve spojení s AI? Konec zdlouhavého vybírání fotek!

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud jste svobodní a hledáte si budoucí potencionální partnery na online seznamkách, jako je například Tinder, možná vás náš dnešní objev potěší. Jak se zdá, některé seznamky se rozholy, že začnou spolupracovat s umělou inteligencí a svým uživatelům tak zjednodušší hned řadu věcí. Jste zvědaví?

Ten, kdo již někdy brouzdal vodami nějaké seznamky, zajisté ví, že to není jen tak. Mnohdy se totiž člověk velmi snadno dostane do trapných situací, nechtěných rozhovorů, nepovedených shod a náhod, nemluvě o problémech při volbě fotek. Avšak,… co když vám nyní řekneme, že tomuto všemu může být konec?

Jak se zdá, již brzy bude nesmělému a trapnému vystupování při hledání partnera konec. Konkrétně seznamovací platforma Tinder totiž zahájila spolupráci s umělou inteligencí, která je sice prozatím ve fázi testování, ale v budoucnu přinese jen samé plusy.

 

Aplikace Tinder by tak v budoucnu měla být schopna vám pomoci při výběru těch nejlepších fotografií na profil, s celkovou tvorbou profilu a popisem vaší osobnosti, nemluvě o celkovém zpříjemnění hledání lásky či známosti. A jak to celé bude fungovat?

Uživatel dá přístup umělé inteligenci a aplikaci Tider ke galerii ve svém zařízení, ze které mu budě automaticky vybráno 5 těch nejlepších fotek, které dokonale dotyčného vystihují.

pixabay.com

„Myslím, že by umělá inteligence opravdu mohla našim uživatelům pomoci při vytváření lepších profilů, které by skutečně ukazují jejich pravou osobnost,“ komentuje Bernard Kim, generální ředitel společnosti Match Group, která stojící za aplikacemi jako je prívě Tinder, OkCupid nebo Hinge.

A bude o tyto AI vychytávky vůbec zájem? Není to již moc velký náhled do soukromí uživatelů seznamek? Jak se zdá, podle průzkumu na Tinderu by měla o pomoc umělé inteligence při tvorbě profilu hned zájem již třetina uživatelů.

A co vy? Využili byste pomoc umělé inteligence i vy?

Tématem jsme se inspirovali na wn24.cz

Reklama