in

TikTok: Párty čepice jako lék na vztah? Tento pár přišel s vychytávkou na hádky!

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud jste ve vztahu, tak určitě znáte ty momenty, kdy se dokážete pohádat kvůli naprosto každé maličkosti. Stačí jen, aby se jeden z vás ráno špatně vyspal nebo měl blbý den v práci a hádka je na světě. Jak ale tomuto zamezit? Jak se zdá, jeden pár na to kápl!

Annie Turner a Austin Lebeau ze Severní Karolíny z USA nejspíše přišli na to, jak se zaručit co nejpoklidnější manželství. Jejich meto “párty kloboučků” totiž funguje naprosto dokonale. Vlastně by se dalo říci, že co hádka začne, tak do minuty také skončí.

Nápad v přepočtu za 50 Kč vznikl při setkání s přáteli, kteří vtipkovali, že by toho druhého nemohli brát vážně, kdyby měl na hlavě klobouček. To ale ještě nikdo nevěděl, jak se to uchytí.

@annielace73like genuinely how can you keep arguing in a party hat♬ original sound – Annie🧚🏼‍♀️

“Jsem pořád opravdu naštvaná,” říká Annie ve videu, ve kterém se snaží nesmát, ale vůbec jí to nejde a je tak v mžiku po celé hádce. Video se tak nečekaně stalo virálním a má miliony zhlédnutí.

“Když mi Austin poprvé řekl, ať si nasadím párty klobouček, řekla jsem ne, ale poté, co poprosil, jsem to udělala, a pak jsem se na něj nemohla ani podívat. Když jsem se na něj totiž podíval, oba jsme se rozesmáli, takže jsme zkusili pokračovat v normální konverzaci bez hádky a celá atmosféra se uklidnila. Když ucítíme, že je čas správně komunikovat, sundáme si to,” vysvětluje Annie.

„Začali jsme to používat, když se hádáme kvůli něčemu, co není dost vážné, abychom se k sobě chovali špatně. Přinutí vás to zapamatovat si, že ten druhý je někdo, koho milujete, rozesměje vás a připomene vám to vaše city k němu. Určitě doporučuji lidem, aby to zkusili,” dodává její partner.

I když to možná zní šíleně, asi si pár čepiček koupíme a osobně je vyzkoušíme. Pokud je to zaručený lék na hádky, tak nám to za to opravdu stojí. Nikoho přece nebaví hádat se hodiny o nějaké maličkosti, no ne? A co vy a hádky? Inspirujete se dnešním článkem?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama