in

Udělali to po svém! 10+ líných lidí a jejich originální řešení.

imgur.com imgur.com
Reklama

Určitě i vy máte občas takové dny, kdy jste opravdu líní a nechce se vám nic dělat. Člověk má takové dny náladu jenom celý den ležet v posteli a i když má třeba nějakou práci a další povinnosti, co by měl ten den udělat, těžko se do toho nutí. V některých případech si však lenost žádá svoje řešení. Dnes se podíváme na několik takových nápadů od opravdu líných lidí, kteří však našli originální a důvtipné řešení!

1. Když chce dcera pevnost.

Děti mají pevnosti a bunkry rádi. Moje dcera chtěla, abych jí taky nějakou postavila. Tato varianta je sice lehce osekaná, ale je spokojená!

2. Pro jednoho to stačí.

Když si peču cookies jenom sám pro sebe, tak jsem moc línej na to udělat několik malých sušenek. Radši si udělám jednu velkou.

3. Ještě jsem nebyl pro novou.

Před pěti dny se mi ulomila žiletka. Zatím jsem si však nedošel koupit novou, tak jsem si tuto připevnil ke kleštím.

4. Lenost level student vysoké školy.

Můj spolubydlící si koupil novou židli k počítači. Za pět dní však nebyl schopný jí sestavit, a tak stále sedí na krabici s jednotlivými díly.

It’s been like that for 5 days, laziness level: College Student

5. Trochu tlustší churros.

Slíbila jsem manželovi, že mu udělám churros. Nástavec však vypadnul ze zdobícího sáčku a byla jsem moc líná na to to opravit.

Reklama

6. Dvě mouchy jednou ranou.

Pokud si nalejete mléko přímo do sáčku s cereáliemi, ušetříte nejenom čas, ale budete mít i méně nádobí na umývání.

7. Vánoční stromek mého táty.

Proč si kupovat velký stromek, světla a ozdoby? Mnohem jednodušší a levnější je koupit si tento malý vonný a někam ho pověsit. A ještě to tam provoní.

8. Co na něj říkáte?

Když přijde na to, že si mám dát nějaký kostým, tak se s tím neštvu. Prostě si jenom nasadím umělé ucho a mám vystaráno.

I’m really lazy when it comes to putting on a costume

9. I polička se dá využít.

Další línou možností vánočního stromku je polička. Pokud máte takovouto úzkou a vysokou poličku, jednoduše jí nazdobte a je to.

10. To je chytré.

Moje kamarádka si udělala závěsný stolek nad svojí postelí na notebook, díky čemuž může například pohodlně koukat na filmy.

My friend redefined laziness: She built a floating table over her bed, so she never has to stand up again

11. Kroužky na japonský způsob.

Dostal jsem chuť na cibulové kroužky. Abych však nemusel umývat talíř, tak jsem si je navlékl na jídelní hůlku.

12. Myslel jsem si to špatně.

Měl jsem představu, že já jsem ten nejvíc líný člen rodiny. Dnešní nahlédnutí do ledničky mě však přesvědčilo o pravém opaku.

 

Až zase někdy budete mít svůj “líný den” a ocitnete se v některé z těchto situací, tak víte, co máte dělat! Máte i vy nějaká vlastní řešení, která vám v určitých situacích mohou ulehčit práci a dát více času?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama