in

Tělesně postižený mladík svými schopnostmi překvapil! Je z něj hotový umělec.

instagram.com facebook.com
Reklama

Jak se říká, ne každého bylo osudem přáno a ne každému bylo osudem dáno. Proto na světě existuje spousta lidí, kteří jsou se svým životem nějakým způsobem nespokojení a kdyby mohli, tak by jej změnili. Dnes vám však představíme chlapce, který svými schopnostmi a vůli žít, opravdu překvapuje.

Dnešní článek věnujeme mladému Lucasovi M. Jedná se o sedmnáctiletého mladíka, který je bohužel díky nepřízni osudu upoután na invalidní vozík. I přes své tělesné postižení si však dokáže plnit sny a to na takové úrovni, až se stal jistou inspirací pro ostatní.

I když Lucas nikdy nechodil na žádnou uměleckou školu a má ochrnuté ruce, jeho tvorba je vážně neskutečná. Pomocí úst dokáže nakreslit to, co by mnozí nezvládli ani s oběma plně funkčníma rukama.

Zde můžete v případě zájmu navštívit jeho Instagram, podívat se na všechny jeho díla a případně jej i podpořit například sledováním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucas Mapheto (@lucas_mapheto)

„Umění je jediná věc, která mi pomáhá udržet si čistou mysl, abych nepřemýšlel nad svou situací,” svěřil se světu Lucas. Jsme upřímně rádi, že si nalezl nějaký únik z kruté reality a neztratil tak vůli žít, jako se to lidem v podobné životní situaci stává.

Věříme, že se pro ně stal jakýmsi pomyslným idolem či hnacím motorem, aby to nevzdávali a dělali to, co je opravdu baví.  A co vy a kreslení? Dokážete něco takového? My tedy rozhodně ne a nedokážeme si představit, že bychom něco takového měli dokázat nakreslit pusou. 

Tématem jsem se inspirovali na Facebook.com

Reklama