in

Survivor! Kdo byl vyřazen na druhé kmenové radě?

instagram.com
Reklama

Po příchodu nových hráčů, o kterých jsme informovali v předchozím článku, přichází další soutěž o imunitu. Jak soutěž probíhala a který kmen ji nakonec vyhrál? Tvoří se již aliance a chvilkama začíná v kmenech být už docela dusno. A kdo vyhrál individuální imunitu?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Další díl odvysílaný na Voyo přinesl novou výzvu o imunitu. Výzva spočívala jak v týmovém duchu tak v tom individuálním. Lídě nedovolil doktor soutěže se účastnit, takže z druhého týmu se museli dohodnout, kdo se nezapojí. Soňa naopak hrát musela, protože se neúčastnila výzev předchozích. Během náročné výzvy je nutné zavolat i lékaře, protože některé členy vyčerpá stání na přímém slunci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Výzvu o imunitu nakonec s velkým předstihem vyhrál kmen Rebelů a tak tentokrát kmen Hrdinů čeká první kmenová rada a vyřazování. Individuální imunitu vyhrál Pítr a tak má jeho aliance v kapse dost zásadní výhodu. Překvapující je, že Pítr a nově příchozí Martin nejsou ve společné alianci, vzhledem k předchozí známosti z reality show Love island. Nově příchozí Pavlína a Martin mají na kmenové radě imunitu zajištěnou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo official (@voyo.sk)

Během vytváření aliancí a domluv vzniká v kmeni menší dusno. Soňa a Karolína nakonec mají konflikt i mezi sebou. Na kmenové radě kmen nakonec zvolil Soňu a Pítr k ní do duelu poslal Karolínu a tak si holky mohly mezi sebou v duelu vyřídit křivdy z ostrova. I přesto že většinu času měla Soňa před Karolínou velký náskok, poslední skládačka jí dala velmi zabrat a tak bohužel tento souboj prohrála. Druhou vyřazenou z této řady Survivor je tedy Soňa.

Líbí se Vám letošní řada Survivor? Těšíte se na další díly?

Inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama