in

SURVIVOR: nový CASTING a rady VLÁĎI jak (vy)HRÁT!

instagram.com
Reklama

Nedávno byl spuštěn nový casting oblíbené reality show Survivor Česko a Slovensko. Vítěz první řady Vláďa Čapek zavzpomínal na jeho cestu od castingu až po výhru a to v podcastu „U kulatého stolu“. Dozvěděli jsme se jak to funguje, jeho pocity a plány, které ne vždy vyšly. Co by podruhé udělal jinak?

Vláďa je velkým fanouškem reality show Survivor, která se už dříve vysílala v zahraničí. Chtěl si splnit svůj sen, ačkoli kvůli svému věku nevěřil, že ho vyberou. Ani video které musel poslat s přihláškou podle něj za moc nestálo. Začal chodit na castingy, absolvoval fyzické testy a psychotesty. Když už věděl, že bude hrát, chtěl se dopředu připravit.

Bude bojovat na ostrově o přežití. Co by zřejmě napadlo každého je to, že by měl mít dobrou fyzičku a také tukové zásoby navíc, aby pak měl z čeho brát. Jediné co však mělo opravdu význam řešit dopředu, byly právě ony tukové zásoby. Za menší cíl si dal například mít skrytou imunitu a také se chtěl dostat až do sloučení.

Co byste však měli řešit na prvním místě pokud byste se chtěli zúčastnit je to, zda vás zaměstnavatel uvolní z práce. A to ne na týden nebo dva ale až na dva měsíce. Ne všude by byli v práci tak shovívaví, Vláďa však měl to štěstí.

Co však bylo pro Vláďu záhadou byla tvz. sociální hra. Pozornosti se sám moc nevyhnul, jelikož byl největším znalcem celé hry. Také proto chodil hledat skrytou imunitu, dobře věděl, o co jde a proč ji chtít.

Další rada jak přežít, je samozřejmě výběr dobrého oblečení. Ideální je mít něco do tropů a zároveň, aby to rychle uschlo. Vláďa měl tu smůlu, že nepochopil pokyny. Ty zněly, že nesmí mít na svém oblečení značky, nevěděl však, že je mohl pouze překrýt. Na spaní pak doporučil něco většího než vaše velikost, kvůli komárům a také chladnu.

Strategie prý úplně nutná není, třeba Johy měla dobrý příběh, který ji ve finále mohl pomoct. Lidé často přejí výhru někomu, kdo ji nejvíc potřebuje. Nejlepší je dostat se do finále s nejsilnějším hráčem a zabojovat. Lehké to ale opravdu není.

Pokud byste si to však chtěli zkusit, teď máte šanci. Je totiž zahájený nový casting! Stačí se přihlásit. Zní to celkem zajímavě, no ne? Tak co, jdete do toho? Nebo se budete raději jen dívat?

Čerpali jsme z kinotip2.cz

Reklama