in

Sugar Denny: končí i se svým posledním e-shopem!

instagram.com instagram.com
Reklama

Je takovým nepsaným pravidlem, že přátelství by se s byznysem míchat nemělo. A celkově jakékoli obchodování mezi kamarády nebo dokonce doporučení kamaráda do nové práce, je vždy akorát jen o nervy. Sama Sugar Denny by právě o míchání přátelství s prací mohla vyprávět.

Denisu K. alias Sugar Denny určitě všichni znáte. Konkrétně na našem webu jste o ní mohli číst ve spojitosti s podcastem “kontroverzní”. Nicméně ve zkratce, jedná se o mladou, influencerku a youtuberku, jejíž hlavní kontent se točí okolo módních haulů, pikantních storytimes, cestovatelských vlogů a šíření myšlenky body positivity. Co se však týče jejího podnikání skrze e-shopy, tak tomu je prozatím asi konec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sugar Denny (@sugardennysek)

Pokud Denisu sledujete nějak pravidelně a nebo o ní slýcháváte skrze jiné reakční kanály, tak si určitě vzpomenete, že měla svých e-shopů opravdu hodně. Celkem vlastně 4, a i když šlo pokaždé o různorodé nabídky, všechny e-shopy dopadly stejně. Zajímavé však je, že nikdy neskončily z toho důvodu, že by lidé neměli zájem. Tak proč tedy?

Jako první internetový obchod, do kterého se Denny pustila a zároveň i ukončila, byly Sugar Nails. Jak ale sama řekla: „Nebyla jsem schopná ustát ten zájem. Sugar Nails jsem vytvořila, když mi bylo šestnáct a myslela jsem si, že doma zvládnu sama vyřídit tisíce objednávek.“

Druhý e-shop, které stojí za zmínku, bylo Sugar Coffee. To skončilo v červenci tohoto roku a přesně z toho důvodu, kvůli kterému zkrachovali i další dva ze tří pokusů o obchodování – osobní důvody.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sugar Coffee (@_thesugarcoffee_)

Třetím neúspěchem byl i Ochucený vzduch. V tomto případě šlo o vaporizéry, které spolu se svým (již bývalým) kamarádem Patrikem M. (o kterém tu ještě dnes uslyšíte) přeprodávala. K tomuto obchodu celkově máme všichni velmi málo informací. Víme jen to, že byl po pár dnech a neskutečné kritice uzavřen. Přeci jen slibovat blahodárné účinky u elektronických cigaret, není zrovna to pravé, ale vlastně protizákonné. Zvláště, když k tomu nemáte ani potřebnou certifikaci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený OCHUCENÝ VZDUCH (@ochucenyvzduch)

Posledním e-shopem, který tak Sugar Denny ještě provozuje, je její oblíbený Sugar Lounge, který spustila právě se svým kamarádem Patrikem v únoru minulého roku. V tomto obchodě můžete najít všemožné dekorace do bytu, jako například plakáty, tašky, svíčky a tak dále, avšak už ne dlouho.

Konkrétně 31.12.2022 ve 23:30 proběhne oficiální ukončení e-shopu Sugar Lounge. A i v tomto případě šlo o osobní důvody. Sugar Denny se k tomu vyjádřila stylem, že oba dva měli odlišná očekávání, navzájem se brzdili, a proto se rozhodli jít každý svou vlastní cestou. Navíc jim oběma došlo, že míchat právě přátelství s byznysem není dobré.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sugar Lounge (@_thesugarlounge_)

Po dlouhé době se tak stalo, že Sugar Denny nebude mít ani jeden e-shop. Pokud jste však její produkty měli rádi, nesmutněte. Denny přiznala, že by chtěla v podobném typu obchodu, jako byl Sugar Lounge, pokračovat. Třeba se tak v blízké době dočkáme dalšího e-shopu, který snad vydrží již o něco déle.

Tématem jsme se inspirovali z antiyoutuber.cz

Reklama