in

Sugar Denny plánuje další e-shop! Tentokrát na plakáty a dekorace do bytu.

Sugar Denny chce nový e-shop
instagram.com
Reklama

Sugar Denny si po spoustě neúspěšných značkách chce založit novou! Tentokrát bude prodávat plakáty a dekorace do bytů. Prý nepůjde pouze o přeprodávání věcí, které se jí líbí, ale také tím podpoří české designéry. Vše bude vyráběno ručně v České republice.

Denisa Kouřílková, kterou všichni znají pod její přezdívkou Sugar Danny je bez debat jednou z nejkontroverznějších osob na českém internetu. Mezi největší bizáry její tvorby patří především její internetové obchody. Ačkoliv jich měla už spousty, ani jeden dlouho nevydržel. Momentálně plánuje nový, kde bude prodávat plakáty a bytové dekorace.

“Momentálně pracuji na své nové značce s dekoracemi do bytu, plakáty na zeď, chápeme se. Znáte Sugar Lounge, takže víte, jak to zhruba vypadalo,” říká na svém Instagramu Denny. Její poslední značka, o které v příběhu mluvila prý skončila kvůli špatné spolupráci s kolegou. Po něm slíbila, že se vrátí s novou značkou, kterou by měly být již zmíněné dekorace do bytu a plakáty.

@sugardenny když se mi něco/někdo nelíbí, bloknu to/ho, simple as that 😇 #fyp #sugardennysek #sugardennynka #storytime ♬ original sound – thisreaction

Ze začátku to prý měly být pouze plakáty a později chtěla svůj sortiment rozšířit i o další produkty. “Většinou to budou ručně vyráběné věci u nás v Česku,” sdělila fanouškům Denny. Později si však uvědomila, že je na trhu spoustu hezkých věcí, které by chtěla kupovat od velkoprodejců a přeprodávat sama. Věcí, které se jí líbí jsou podle ní hodně předražené a tak by je chtěla prodávat laciněji.

“Celá ta značka je o tom, že chcete mít hezký domov. Většina těch produktů je navrhovaných českými designéry a jsou ručně vyráběné. Přijde mi ale škoda nedoplnit sortiment o tyhle produkty, které nikde jinde nekoupíte a ke kterým se ani moc nedostanete. Já fakt musela dlouho hledat nějakého spolehlivého dodavatele,” objasňuje situace Denny a zároveň přemýšlí, zdali se jí to vůbec vyplatí.

Inspirovali jsme se z antiyoutuber.cz 

Reklama