in

Streamer se pos*al v živém vysílání! Před kamerou se svlékl do naha.

Novby a jeho incident
instagram.com
Reklama

Jiří Bláha, který je na internetu známý pod přezdívkou Novby, se svým chováním nejspíše zapsal do historie českého Twitche. Na jeho posledním streamu se mu stal menší incident, kdy se pos*al přímo na kameře. Před diváky se svlékl do naha a odhalil přitom naprosto celé své přirození. Za toto chování dostal zákaz na 7 dní.

Před pár dny obletěl celý internet jeden nemilý incident, který se stal českému streamerovi Jiřímu Bláhovi, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Novby. Novby je znám pro jeho živá vysílání z přírody, města a prostě celkově z reálného světa. Dříve chodil například vařit do lesa a na hraní her si moc nepotrpí. Na jeho posledním streamu to však trochu přehnal a jeho subathon tím nejspíše skončil.

Na jeho posledním streamu míchal alkohol s droždím a do toho jedl kebab. Novby skončil naprosto ožralý a jakmile přišel do svého ubytovacího komplexu, téměř ihned usnul. Po pár hodinách se probudil a jelikož byl stále ožralý, nedokázal udržet svoji stolici a probudil se doslova celý posr*ný. To by ještě nebylo tak hrozné, kdyby si nesundal kalhoty i s trenkami a nešel se ukázat přímo před zapnutou kameru během jeho živého vysílání.

Jelikož jsou takové věci na streamerské scéně zakázány, není divu, že Novby dostal následně po tomto incidentu ban. Vzhledem k tomu co se stalo očekával každý mnohem větší trest, než ve skutečnosti dostal. Jeho ban bude trvat „pouhých“ 7 dní, čemuž se diví nejeden streamer. Všichni fanoušci však apelují na to, aby Novby adekvátně omezil pití alkoholu na streamech.

K situaci se samozřejmě vyjádřily téměř všechny reakční kanály. „To je problém s tím chlastem. Zcela upřímně, Jirka měl tak dobře našlápnutou kariéru, že měl na streamu klidně tři tisíce lidí. To nemám teď ani já, takže Jirka měl tak hezky našlápnuto, bohužel no, alkohol je prostě zlo,“ vyjádřil se k situaci ex kamarád Opat04. Zároveň však Novbyho lituje, sám by prý nechtěl, aby se něco takového právě jemu někdy stalo.

„Vážení diváci a fanoušci, chtěl bych se touto cestou omluvit za své chování při posledním streamu. Bohužel jsem nedokázal kontrolovat svou střevní funkci a došlo k nechtěnému incidentu, kde jsem se po*ral před kamerou. Je mi z toho velmi trapně a stydím se za to. Chápu, že toto chování není přijatelné a že jsem svým jednáním urazil mnoho lidí. Chtěl bych se proto omluvit všem, kteří se cítili znechuceně či zklamání mou nedbalostí,“ omluvil se na svém Twitter účtu Novby.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama