in

Novby opět zasahuje! Tentokrát se vych*al do postele v Řecku, na kameře byl opět nahý.

twitch.tv
Reklama

Jiří Bláha, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Novby, předvedl v živém vysílání další nechutnou věc. Je očividné, že mu incident s pos*anou spodní částí těla v živém vysílání nestačil, a tak musel předvést další. Tentokrát se v živém vysílání vych*al v Řeckém hotelu do postele, ve které následně spal. Na streamu se pohyboval bez oblečení.

Je tomu necelý rok, co jsme psali o streamerovi, který se doslova pos*al v živém vysílání a očividně mu tento incident, po kterém se zapsal do historie českého Twitche, nestačil. Novby se před pár dny rozhodl vydat na dovolenou do Řecka, odkud živě vysílá chození po památkách. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného, kdyby se v noci, podobně jako při posledním incidentu, neopil do němoty a nepředvedl další nechutnou věc.

Ožralý Novby znamená velké potíže a bizár. Momentálním přestřelem je jeho poch*ání postele na hotelu přímo před kamerou. Z koupelny přišel na stream nahý a následně se vyčůral do postele. Celý tento incident trval minutu a na platformě X je nespočet klipů, které si kdokoliv může pustit.

“Zapoj alespoň jednu mozkovou buňku a vymaž záznam a vypni stream! Ukázal si pen*s na streamu!!” píše mu jeden z fanoušků. “Nevím jak ty, ale mně to přijde v pohodě,” odpověděl Novby. “Neznal jsem, ale rip,” poslal další fanoušek v donatu. “Ty děláš, jako by se stalo něco unikátního chápeš? Já to beru tak, že os*ání postele v Pardubicích byl velkej hrot, což samozřejmě byl,” odpověděl.

Po téměř čtyřhodinovém streamu dostal ban, přičemž je to pouze dočasný, nikoliv permanentní zákaz. “Že o mně Opat dal story? Kope do mrtvoly no, ale to já mám 2 tisíce lidí na streamu, takhle se to dělá, OSS!” prohlásil a za během pár minut byl jeho účet zablokovaný.

Reklama