in

Stranger Things: David Harbour musel rapidně zhubnout!

instagram.com instagram.com
Reklama

Herec David Harbour v seriálu Stranger Things jako Jim Hopper musel před natáčením čtvrté série přinést celkem velkou obět. Doslova velkou, protože musel velmi rapidně zhubnout. Proč? Kdo už zmíněnou sérii viděl, ten ví, že si to zkrátka žádal děj jeho postavy. Herec tak měl co dělat, ale pustil se do toho a zvládl to!

Za celých osm měsíců David zhubl úctyhodných 36 kg, což však rozhodně nebylo zadarmo. Kdo si Jima Hoppera pamatuje z předešlých sérií, tak jde nyní úbytek váhy rozhodně poznat. Herec tvrdě dřel v posilovně, cvičil pilates a také dodržoval přerušovaný půst.

I když se to může pro některé zdát jako splněný sen, sám herec přiznal, že by do toho znova rozhodně nešel. Raději prý tento úkol přenechá odborníkům na speciální efekty, kteří by ho také zvládli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stranger Things Netflix (@strangerthingstv)

David přiznal, že když poznal svou ženu Lily Allen, tak byl zrovna v té nejhorší formě jakou kdy měl. „Je to skutečný důkaz mého nepopiratelného charismatu, protože má žena mě poznala, když jsem vážil 127 kilo, měl jsem hrozné vousy a příšerné vlasy. Vzal jsem ji na rande v Londýně a ona se do mě zamilovala, i když jsem vypadal úplně nejhůř,“ svěřil se nedávno pro New York Times.

S Lily se začali scházet v roce 2019, kdy už Stranger Things natáčel. Jeho postava je však od té z poslední série k nepoznání. V roce 2020 se vzali ve Vegas, takže jak již zmínil charisma zafungovalo. Oddáni byli Elvisem a jejich svatební hostina proběhla ve fast foodu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stranger Things Netflix (@strangerthingstv)

Všechny čtyři série Stranger Things jsou již ke zhlédnutí na Netflixu. Hned po uvedení první části se řada stala nejsledovanější na streamovací síti. Patříte taky k fanouškům? A co si myslíte o proměně Hoppera? Šli byste do toho také jen kvůli roli?

Čerpali jsme z super.cz

Reklama