in

Sledující začínají mít strach o Sugar Denny! Komentují především její životní styl.

YouTube.com
Reklama

Denisa Kouřílková, která na sociálních sítích vystupuje především pod přezdívkou Sugar Denny, přidává na své sociální sítě poslední dobou velmi pochybné příspěvky. V jejich posledních příbězích na Instagramu například prohlásila, že se sama sobě hnusí, přičemž poukazovala také na svůj zdravotní stav. Ačkoliv chtěla být produktivní, prý celý den proleží v posteli na TikToku. Denny přejeme hodně štěstí!

Poslední dobou je plný český internet především dvou nejkontroverznějších postav – Sugar DennyTadeáše Kuběnky. Poté, co se Tadeáš odmlčel a byl umístěn do psychiatrické léčebny to šlo s Denny opravdu z kopce. “Denny, nečekala jsem, že se po odchodu Tadeáše tak zhroutíš, nevím, co se odehrává ve tvé hlavě, ale měla bys se sebou začít něco dělat,” píší fanoušci pod její příspěvky na sociálních sítích. Denny si navíc obarvila vlasy, oholila obočí a její celkové vystupování ji není příliš podobné. V současné době se navíc rozhodla přestěhovat do nového bytu a očividně jí trápí vážné problémy. “Denny, ženeš se do záhuby,” dodává další fanoušek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený housesugardenny (@housesugardenny)

Je mi úplně na ho*no. Za celý den jsem neudělala vůbec nic kromě toho že jsem si šla koupit snídani a potom jsem jen ležela v posteli a byla jsem na TikToku,” sdělila svým sledujícím Denny na Instagramu. Kvůli týdennímu stěhování navíc nevydala žádné video, na což své sledující však předem upozornila. “Je mi ze sebe úplně na pí*u. Mám celý den nějakou úplně zvláštní úzkost a ještě ke všemu vypadám jako nějaká mastná pí*a s práškem na nose,” napsala Denny na svůj Instagram. Sledující si začínají všímat, že Denny téměř vůbec neodchází z domu, protože všechny její příběhy jsou z jednoho a toho samého místa.

Vypadá hůř a hůř. Na to, kolik jí je let, vypadá o dost starší. A nejde o její váhu, ale celkově. Drogy a chlast se na člověku dost podepíšou. Vzhledem k tomu, co všechno do sebe cpe, tak bude možná ještě horší. Dávám ji maximálně pět let, možná ani to ne. Hlavně, že jí máma neustále zachraňuje pr*el a neřekne ji pravdu, nechápu,” popisují fanoušci její očividnou momentální situaci. “Lidi nebojte se, drogám se v poslední době vyhýbám a alkohol piji jenom kvůli tomu, že toho na mě bylo prostě moc,” řekla ke konci svých příběhů Denny. My však doufáme, že se Denny dá co nejdřív dohromady a přejeme jí hodně štěstí.

Reklama