in

Shopaholicadel terčem kritiky. Našlo se její mrtvé morče! A co bude s jejím psem?

youtube.com instagram.com
Reklama

Shopaholicadel. Jedna z nejkontroverznějších a nejvíce probíraných influencerek a tiktok tvůrkyň dnešní doby, která nás nepřestává překvapovat, šokovala další událostí ze svého života. Bylo totiž nalezeno její mrtvé morče a k jeho smrti se i vyjádřila!

Jak všichni víme, Adéla s Davidem dříve žila v bytě se psem, morčetem, králíkem a svojí panenkou Markétkou. Kruh „rodiny“ se ale poněkud zmenšuje. Nejenom, že se před pár týdny objevily spekulace o tom, že chce Markétku prodat, ale i její zvířata na tom nejsou zrovna nejlépe. Králík Frankie zmizel neznámo kam, pejsek Rico je vážně nemocný a její morče bylo nalezeno mrtvé u popelnice!

Na sociálních sítích se z ničeho nic objevilo video, na kterém náhodná žena při cestě do práce u popelnice kousek od bydliště Adély, uviděla pár velmi povědomých vyhozených věcí. Rozhodla se proto, že se na ně podívá pozorněji odpoledne. To ale ještě nevěděla, co najde….

Na zemi u kontejnerů našla modrou přepravku s pilinami, zelenou mističku, domeček i hračky,.. a po odkrytí tašky i tělíčko morčete Smíška. Pokud byste si však mysleli, že tento čin zapře, mýlíte se. Vlastně se přiznala, že zemřelo kvůli jejímu zacházení.

@minxsktech Je to vi fyp, dopozerajte video až do konca ďakujem 💙🥹🫶🏻, Shopaholic Adel to už prehnala 🫠 zabila svoje MORČA😣, ODPOVEDÁM NA KOMENTY #shopaholicadel #shopaholicadeloficial #shopaholicadela #fyp #fyp #foryou #foryoupage #cz #czech #slovak #morča #shopaholicadelmorce ♬ Emotional Cinematic Sad Violin and Piano – ISAo

Aby toho však nebylo málo, lidé začínají mít i vážný strach o jejího nemocného pejska Rica. V odpadcích na chatě, kde Adéla s Davidem pobývala, se totiž našly vyhozené veterinářem předepsané léky, které má Rico pravidelně užívat.

@viktorkozeny #shopaholicadel #lekypropsa #popelnice #riko #rico #fyp #foryou #adelapulcova #vrazdasmrtzabiti #fregamercz #pes #adelypes ♬ original sound – Miles

Lidé tento způsob zacházení se zvířaty však nenechali jen tak. Případem se již zabývá Státní veterinární správa a tak je jen otázkou času, kdy se dozvíme, jaké následky z toho pro Adélu vyplynou. Prozatím nám však nezbyde nic jiného, než jen doufat, že Rico přežije. A co říkáte vy na její způsob zacházení se zvířaty? 

Tématem jsme se inspirovali na youtube.com, zitrek.cz a antiyoutuber.com

Reklama