in

A už STAČILO! Lidé to na STREAMU Shopaholicadel vážně PŘESTŘELILI.

instagram.com instagram.com
Reklama

Na české scéně Tik Toku se téměř co týden objeví někdo nový, kdo se snaží proslavit, ukázat co umí a nebo i nějakým způsobem skrze videa pomáhat ostatním. Jsou však i lidé, kteří tuto platformu používají jako možnost, jak sebe vyjádřit, prezentovat a například se i nějakým způsobem vyzpovídat. Kdo například takto Tik Tok využívá?

Známe ji všichni, kteří se na českém Tik Toku pohybujeme. Jmenuje se Adéla Pulcová, ale poznáváme ji spíše pod pseudonymem Shopaholicadel. Pokud si i tak nejste jistí, o kom je řeč, určitě vám něco řekne hláška: „Upadla už Markétce hlava někdy? A přijde ti normální tohle psát, d*bile?”.

Právě ona se otevřeně přiznala k tomu, že po psychické stránce na tom je jako na houpačce, a že tvoření kontentu na této sociální síti ji v tom pomáhá. To se ale upřímně divíme. I když víme, že má na sociálních sítích nějakou svoji fanouškovskou základnu lidí, kteří ji podporují a mají ji rádi, tak právě na těchto místech je i největší počet těch, kteří ji umí jen urážet, ponižovat a dělat si z ní srandu, jakkoli to je jen možné.

Všechno to začalo postupně, jak to u narůstající slávy bývá. Lidé hledali v minulosti a zjistili, že byla v Superstar, kde to nedopadlo bohužel úplně nejlépe, nebo v pořadu Nebezpečné vztahy od TV Barrandov, kde si zahrála tatínkovu holčičku. V porovnání s tím, co se ale stalo před pár dny, jsou tyto posměšky pouhou kapkou v moři.

Před 4 dny, kdy se Shopaholicadel rozhodla uspořádat stream, se její hateři opravdu předvedli. Tentokrát nezůstali jen u svých klasických vtipů na ni a její panenku Markétku, o kterou se stará jako o vlastní dítě, ale zašli mnohem dál. Přímo před jejíma očima v sekci komentářů ji během streamu začali plánovat její vlastní POHŘEB! Ano slyšíte dobře,…

@adelka.je.nejlepsii adélčin páteční stream 😬😢 . @shopaholicadel . #shopaholicadel #stream #fyp #foryou #adelkajenejlepší #adelka #youtuberka #misssportyrasenka #strečit ♬ původní zvuk – shopaholicadel fanpage💘💗💘💘

Víme, že i když se člověk snaží sebevíc všem okolo sebe zalíbit, vždy se najde někdo, kdo nás nebude mít rád a bude nás pomlouvat. Všechny tyto averze ale mají své hranice a pokládání otázek o tom, jestli chce být pohřbena do rakve nebo zpopelněná, či dokonce jaké květiny by si vybrala,… to už je těžce přes čáru, nemyslíte?

Reklama