in

Shopaholicadel nemohla k prezidentským volbám! Důležitější je pejskova stolice a smazaný tiktok účet.

ShopaholicAdel
instagram.com
Reklama

Adéla P., kterou na internetu spoustu lidí zná pod přezdívkou Shopaholicadel, nemá problém veřejně vyjádřit podporu prezidentskému kandidátovi Andreji Babišovi. V druhém kole však její hlas nezískal, prý měla na starosti důležitější věc. Zároveň řeší i smazaný TikTok účet.

Dle informací dostupných na internetu (viz. stream), stojí Shoapholicadel na straně Babiše v prezidentských volbách. Již v prvním kole měla jasno a netajila svoje rozhodnutí ani na internetu. V druhém kole však Andrej Babiš o její hlas přijde, protože má na starosti jiné věci.

Shopaholicadel dle jejích slov musí zůstat celý víkend doma s nemocným pejskem, který bude potřebovat její péči 24 hodin celé tři dny. “Já vím, že jsem slíbila, že k volbám půjdu, protože chci volit Babiše, ale vyskytl se problém. Davidovi volali, že si máme dneska vyzvednout z nemocnice pejska. Takže bohužel já se k těm volbám nedostanu, musím ho hlídat. Musím hlídat jeho stolici, jestli papá dietní granulky a dietní konzervičku,” sdělila svým fanouškům na Instagramu.

Nakonec se svým fanouškům ve svém příběhu omluvila a popřála oběma kandidátům to nejlepší a ať vyhraje ten lepší.

@shopaholicadel30Můj náhradní účet tu, děkuji za sledování a like, mám vás rada, obývali účet jsem přišla kvůli tomu že nesplňují věk což fakt nechápu je to blbost , podle mého se mi tam spíš někdo dostal na ten profil a hacknul ho…♬ původní zvuk – …shopaholicadel.official

Ve svém dalším story krátce zmínila, že jí smazaly účet na platformě TikTok z důvodu toho, že je prý “příliš mladá” na užívání TikToku a nepovedlo se jí ověřit svůj reálný věk. Založila si tedy účet nový a momentálně má nahraná dvě videa. Povede se Adéle svůj účet vrátit zpět? Ačkoliv ji plno lidí nemá rádo, nikdo by nebyl rád za smazání účtu se zhruba 400 tisíci sledovateli.

Čerpali jsme z: extra.cz

Reklama