in

Grumpy Cat má nástupce v podobě fenky Belle?

instagram.com instagram.com
Reklama

Kdo by na internetu neznal Grumpy Cat – kočku, která se stala všeobecně známou celebritou internetu. A to především díky svému nevrlému výrazu ve tváři, který byl způsoben poruchou zvanou nanismus. Kočka zemřela v roce 2019 a nyní se na sociálních sítích objevila fenka Belle, která si svým udiveným výrazem získala na TikToku již 160 tisíc sledujících. Že by svou slávou jednou předčila i Grumpy Cat?

Fenka Belle žije s paničkou Lieschen O’Connorovou v americkém Kansasu. Je kříženec dobrmana a australského honáckého psa. Narodila se s nataženými svaly na hlavě, které způsobují, že fenka vypadá neustále překvapeně. Tento nevšední vzhled, který budí pozornost nejen v reálném životě ji však nijak neomezuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lieschen O’Neill (@bellebows4117)

O’Connorová fenku neměla od jejího narození, ale adoptovala ji v roce 2017 z útulku ve městě Lawrance. Ačkoli fenka vypadá díky svému výrazu velmi zvláštně, zřejmě jí nic nebolí. Jediné omezení je, že jí musí panička kapat do očí kapky, jelikož jí občas vysychají.

Vrozená vada Belle na procházkách způsobuje mnohem více pozornosti, než ostatním psům. Stala se miláčkem davů, když si na TikToku získala úctyhodných 160 000 sledujících. Podle majitelky je to jeden z nejšťastnějších psů vůbec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lieschen O’Neill (@bellebows4117)

Při své slávě se fenka těší pouze komplimentům a s žádnou kritikou se panička nesetkává. Proč taky? Se stavem fenky nelze nic udělat a žádné nepříjemnosti jí nezpůsobuje. Žije si spokojený život, i když přesto trochu odlišný od jiných psů. Díky adopci našla novou rodinu a to je pro ni zřejmě nejdůležitější. „Belle je hrozně hodná a trochu bláznivá. Kdyby se psi mohli smát, tak myslím, že by se smála, až by se za břicho popadala,“ prozradila majitelka.

Čerpali jsme z novinky.cz

Reklama