in

Shopaholic Adel: Svatba jedině na Karlštejně, lítost nad morčetem i účastí v Superstar.

instagram.com
Reklama

Přišlo vám, že se dlouho neobjevila žádná zpráva o velmi kontroverzní influencerce Shopaholic Adel? Tak možná proto jsou tady další novinky ze společného rozhovoru se snoubencem Janem Kulasem. V něm Adel prozradila proč potřebuje velký byt, kde by mohli mít svatbu nebo to, co považuje za svou úplně největší chybu – účast v Superstar. Jste připraveni?

V životě Shopaholic Adel nastalo pár změn. A není to jen nový snoubenec. Aktuálně streamuje na TikToku, znovu si hledá nový větší byt a také má práci v bojové organizaci Red Face. V nové práci pomáhá s čím je potřeba a ještě dělá rozhovory se zápasníky. Kolik si tím vydělá nechce říct. Celý videorozhovor můžete vidět níže.

S bydlením se to má u Adel tak, že nyní platí obrovskou sumu jen za pronájem a to čtyřicet dva tisíc. Nově chce hledat byt tak do třiceti tisíc, chce bydlet i nadále v Praze. Musí být ale velký, jelikož vlastní spoustu věcí a ty musí někam dát. Sklepů se bojí, takže tam nechodí. Ano, už ji bylo třicet let.

I když je to v Praze asi finančně náročné, Adel přiznala, kolik za měsíc zhruba vydělá: „Na tom YouTube takových maximálně šedesát tisíc,“ říká. To ale není její jediný příjem. „Z TikToku si za ten den vydělám tak tisícovku,“ vysvětluje dál. Streamuje přitom každý den, takže to už se dá. Placené spolupráce prý nikdy neměla, jedinou za poslední dobu byla se salonem, který ji udělal vlasy – ta byla ale zadarmo. Nebo spíš za propagaci na sítích.

Na posledním galavečeru Red Face se Adel s Janem zasnoubili, přitom spolu zatím nejsou ani rok. Ohledně svatby ale mají jasno: bude příští rok i když datum ještě neví. A místo? Asi třeba na Karlštejně, jak řekl její snoubenec. To budou muset ale hodně šetřit, jelikož jen pronájem obřadní síně a poplatek matrice činí osmnáct tisíc korun.

Jejich časté hádky jsou prý reálné, zpětně jich pak litují. Adel dále lituje toho, že se zúčastnila SuperStar, jelikož kdyby tam nebyla, tak by nebyla ani ve Hvězdné pěchotě a neměla ostudu. To si nejsme úplně jisti. Kauza s morčetem ji mrzí, měla ji vyřešit jinak. Svého času to bylo hodně diskutované téma.

Podle Adel si jednu dobu měli oba dva psát s jinými lidmi a vypadalo to i na rozchod. Prozradila také svůj vztah k Markétce – to je její reborn panenka, o kterou se stará jako o miminko. Ale ne celý den, stará se o ni jen občas, když chce dát někde mateřskou lásku. Slaví i svátek panenky Markéty a na Vánoce dostává oblečky. A jak se chystají snoubenci slavit společné Vánoce?

Čerpali jsme z antiyoutuber.cz

Reklama