in

Zákaz sexu před soubojem? Víme, proč Jake Paul nezvládá vychytávku Mike Tysona!

instagram.com
Reklama

Před velkým soubojem mezi Jake Paulem a Mikem Tysonem se zdá, že se debatuje o tématu, které by mohlo překvapit mnoho fanoušků: sex. Ano, správně jste slyšeli. Jake Paul nedávno odhalil, proč nemůže dodržet zákaz sexu předtím, než se utká se slavným boxerem, a to z důvodu, který mnohé překvapil.

Když Mike Tyson oznámil, že se vzdává sexu před zápasem, bylo to považováno za standardní postup v boxerském světě. Jake Paul však přiznal, že není schopen následovat stejný režim, a to z důvodu, kterým jsou “vlhké sny”.

V podcastu Impaulsive Jake Paul vysvětlil, že pokud se zdrží sexu příliš dlouho, začne mít „vlhké sny“, což je situace, která ho dostává do nepříjemného stavu. “Kdybych neměl sex jako… kdybych se ovládl dva týdny, začnu mít vlhké sny, protože moje tělo je jako: Vypusť to!” sdílel Paul.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul)

Tento problém s „vlhkými sny“ není jenom o trapné situaci, která postihuje Jakea Paula. Podle něj má tento stav i fyzické následky. V minulosti přiznal, že se po uplynutí dvoutýdenního období bez sexu probudil v panice, což může mít podle něj negativní vliv na jeho výkon v ringu. „Osobně jsem se potýkal s tím, že to oslabuje nohy,“ sdělil Paul.

Tento otevřený rozhovor Jakea Paula přináší nový pohled na přípravu před zápasem v boxu a ukazuje, že každý sportovec má své vlastní individuální přístupy k přípravě a rituálům před důležitými událostmi. Nakonec je zřejmé, že pro Jakea Paula je zachování psychické i fyzické pohody před zápasem prioritou.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama