in

Rachel ze Survivoru šokuje. Zasnoubila se s ženou, ale lidé jí to příliš nevěří.

instagram.com
Reklama

Influencerku Rachel Karnížovou jsme mohli vidět v reality show Love Island a letos také v Survivoru. Na svém profilu na Instagramu nedávno šokovala fotkou se zásnubním prstenem. A koho si bude brát? Půvabnou fitness trenérku Dominiku Horákovou. Fanoušci jsou rozdělení a jedna část to bere spíše jako vtip. Jak se to má ve skutečnosti?

O tom, jestli Rachel a Dominika budou opravdu připravovat společnou svatbu, se jistě brzy dozvíme. Rachel své sledující vždycky uměla pořádně překvapit a podařilo se jí to znovu. O ruku ji měla požádat fitness trenérka Dominika Horáková, která ke snímkům připsala: „Řekla ano“.

Holky spolu aktuálně tráví luxusní dovolenou v Dominikánské republice. Na sociální sítě přidávají jednu fotku či video v plavkách za druhým a zřejmě jim to spolu klape. Podle zásnubního prstenu si spolu plánují budoucnost. Nebo je to myšleno jen jako kamarádské gesto?

„Myslím si, že je tohle vše udělané jen proto, aby se o ní zase nějakou dobu mluvilo. První případ, kdy se zviditelnila, byl ten, jak ji údajně zbil ten její bývalý, pak se objevila v Love Islandu, po něm se rozešla s Claudem, takže další poprask. A když to pominulo, šla do Survivoru, ten jí očividně dostačující slávu nepřinesl, tak vymyslela tohle,“ myslí si o celém uživatelka Martina.

„Velká gratulace, jsem věděl, že skončíš se ženou nakonec,“ připsal pod příspěvek Stanislav. „Nevím, jestli to je vtip, nebo ne,“ okomentovala Bára. „Tak po další špatné zkušenosti s chlapem se ani nedivím. Gratuluji,“ napsala Martina. „Ježiši, jak tomu můžete věřit,“ odpověděla Bin. „Si myslím, že je to vtip,“ odhaduje Daska.

Není to zase tak dávno, co se Rachel rozešla s Claudem Lhoteckým, s nímž se seznámila v reality show Love Island. Fanoušci jsou z prstenu nadšení ale zároveň rozpačití. Jedni holkám gratulují a ostatní přemýšlí, zda je to jen další tah jak na sebe upozornit. Uvidíme.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama