in

Kráska ze Stranger Things se bude vdávat! Lidi však zajímá i něco dalšího…

Millie Bobby Brown
instagram.com
Reklama

Herečka ze seriálu Stranger Things, Millie Bobby Brown, oznámila svým fanouškům velice významnou zprávu. Její přítel ji požádal o ruku a Millie řekla ANO. Se svým dlouholetým přítelem se tedy zasnoubila a momentálně řeší s komunitou možnou konfrontaci se zpěvačkou Taylor Swift. 

Známé herečce, která se proslavila zejména jednou z nejvýznamnější rolí v seriálu Stranger Things, Millie Bobby Brown není ještě ani 20 let, přesto však svým fanouškům oznámila velmi významnou věc, která se týká zasnoubení s jejím dlouholetým přítelem Jacobem Hurleym Bongiovim. Fanoušci vtipkují, že se na své vlastní svatbě nebude moci ani opít. Millie má však pevnou komunitu, která ji zásnuby přejí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Millie Bobby Brown (@milliebobbybrown)

“Miluji tě už tři léta zlato, chci to všechno,” napsala Millie pod svůj poslední společný příspěvek. Fanoušci si fotku začali pořádně prohlížet a narazili na menší skrytou narážku. Komentář pod její fotkou je zároveň kus textu písničky od zpěvačky Taylor Swift, která si momentálně prochází rozchodem. Komunita Millie zároveň kritizuje, že si mohla vybrat vhodnější text a někteří si dokonce myslí, že to udělala schválně. Dle většiny je to ale blbost a přejí páru klidné a spokojené dny.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama