in

První v TRENDECH na YouTube? FIZI má svoji VÁNOČNÍ PÍSEŇ!

youtube.com
Reklama

Pokud patříte mezi časté uživatele YouTube, tak víte, že zde existuje záložka Trendy. Právě tady se tak můžete vždy podívat, co patří na této platformě aktuálně mezi ty nejsledovanější videa, nejposlouchanější písně a tak dále. A v posledních dnech vládne trendům Fizi! Má totiž svoji vlastní „Vánoční píseň“.

Jméno Filip Zima vám možná nic neřekne, avšak jeho zkrácenina Fizi? To už je jiná, že? Na YouTube působící pod přezdívkou FIZIstyle je mladý youtuber a influencer, jehož šílené challenge a pranky zná snad každý v České republice. Přeci jen videa s názvem: „KDO NAJDE M&M V HARIBO BONBÓNECH ZÍSKÁ 20,000 Kč!“ nebo „EXTRÉMNÍ SCHOVKA O 100 000 Kč S INFLUENCERY!“ přiláká nemálo pozornosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FIZIstyle | Filip Zima (@silenyfizi)

Koneckonců o tom hodně vypovídají i jeho čísla sledovanosti. Samotný kanál FIZIstyle má 776 tisíc odběratelů a videa se pohybují od 200 tisíc sledování až například po neuvěřitelných 846 tisíc shlédnutí. Konkrétně tohle ohromné číslo má právě jeho nová píseň, která je na YouTube teprve 13 dní, kdy už druhý den od vydání si ji přehrálo 270 tisíc lidí! A o čem vůbec ta nová píseň je?

Song s názvem „Vánoční mise“, kdy celá FIZIcrew rapuje, je o smrti Ježíška, kterého musí právě Fizi se svojí partou zastoupit, aby zachránili Vánoce. Když se však pozorně zaposloucháte do refrénu: „Co bude s Vánocemi, FIZIshop ten má recept. FIZIcrew musí letos zachraňovat Vánoce,“ dojde vám, že celá tato píseň je vlastně jen jedna velká reklama právě na FIZIshop.

Poslechněte si píseň sami:

Je celkem zajímavé, že i když se jedná v podstatě jen o reklamu pro zvýšení prodeje věcí před Vánocemi, lidé to kupodivu nijak v tomto směru neodsuzují a ba naopak velmi pozitivně komentují. Není to však poprvé, kdy Fizi sklízí u své písně velký úspěch. Například píseň „Planeta Zombie“ má neskutečných 12 milionů shlédnutí!

Zatím má píseň tak našlápnuto, že bychom se ani nedivili, kdyby se brzy začala hrát i v rádiu. Přeci jen se lidem vážně líbí a obdivují nejen její videoklip, ale i chytlavý rytmus a originální text. Když tedy opomeneme ten fakt, že jde jen o reklamu. A jak se píseň líbí vám? 

Tématem jsme se inspirovali z antiyoutuber.cz

Reklama