in

Proběhlo vyhlášení podcastu roku! V první trojici se objevil také Stejk se svým Hype Castem

instagram.com
Reklama

Navzdory obrovské kritice, kterou obdržel podcast s názvem “Opravdové zločiny”, skončil i tak na prvním místě. Je očividné, že mají autorky více fanoušků, než nepříznivců a jejich šikovnost je dostala až na první místo dva roky po sobě. Stejk se svým Hype Castem skončil druhý. Hlasovalo více než 110 000 sledujících, což značí, že popularita podcastu tedy každým rokem roste. 

Před pár dny proběhl, v pořadí už šestý, ročník soutěže s názvem “Podcast roku” a vítězem byly, stejně jako minulý rok, slečny z podcastu Opravdové zločiny, které si odnesly ocenění za nejlepší podcast roku. Diváci měli na hlasování dostatek času a výsledek tak byl jednoznačný. Na druhém místě se umístil podcast s názvem “Hype Cast“, jehož hlavní tváří je YouTuber Stejk. Třetí místo pak obsadil podcast “Krimi příběhy“. Z tohoto celkového umístění je vidět, které téma baví posluchače nejvíce.

Pro mnoho posluchačů bylo vítězství opravdových zločinů obrovským překvapením, protože jejich podcast už dlouho čelí velké kritice. V posledních letech navíc čelily minimálně jednomu obvinění z toho, že kradou příběhy z jiných stránek aniž by zmínily zdroj. Vzhledem však k tomu, že je ke konci tohoto roku čeká akce v O2 Aréně, tak si z něčeho takového nedělají příliš velkou hlavu. Kritika od sledujících je však údajně každým měsícem větší a větší. “Opravdové zločiny? To jsou ty dvě, co se nedají poslouchat a čtou příběhy z Wikipedie? To má tahle soutěž obrovskou úroveň, to musím uznat,” píší nespokojení sledující pod příspěvky na Facebooku. Všem třem podcastům samozřejmě gratulujeme a přejeme spoustu úspěchů do budoucna.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Opravdové zločiny (@opravdovezlociny)

Reklama