in

Proběhla první tiskovka REDFACE! Kdo se jako první utká ve FACKOVACÍM souboji?

RedFace
instagram.com
Reklama

Organizace RedFace přináší fanouškům bojových sportů něco, co v Česku ještě nebylo. Jedná se o fackovací souboje lidí, kteří jsou nějakým způsobem známí na internetu. Částmi tato organizace dosti připomíná organizaci Clash of the Stars, styl boje je však naprosto odlišný.

Nově vzniklá organizace RedFace odhalila zápasníky pro první galavečer, který se bude konat už 22. dubna. V zahraničí je tento styl boje už zcela normální, v Česku je to ale něco naprosto nevídaného. Zápasníci se budou fackovat do té doby, než jeden z nich odpadne nebo sám neukončí zápas předčasně.

Princip je jednoduchý. Postaví se proti sobě dva předem stanovení bojovníci, kteří budou mít omezený čas na udělení facky protivníkovi. Mezi jejich promotéry patří například jeden ze známějších tvůrců obsahu na YouTube, Freescoot. Již na začátku také slibovali, že do konce tohoto roku chtějí vyprodat O2 arénu, jejich ambice jsou opravdu vysoké.

Ve středu se odehrála výše ukázaná první tisková konference, na které všechny nadcházející bojovníky představili. Jako hlavní zápas představili fackovací souboj mezi hercem Zdeňkem Godlou Pavlem Novotným, který pracuje jako starosta Řeporyjí. Pavel si na tiskovce dokonce i sundal tričko, aby ukázal své vypracované tělo.

Dalšími účinkujícími bude také již zmíněný Freescoot, který se utká proti bývalému příteli Agáty Hanychové, Adamu Raiterovi, dále změří své síly dva účastníci současného Clash of the Stars, Tomáš Chlup a Abe Charvát. Speciálním zápasem večera bude takzvaný „tortilla fight,“ ve kterém se účinkující, MaxGreen a Franta „Blakk“ Mandlík budou mlátit doslova pomocí tortil.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz 

Reklama