in

Příběh Milana (30). Vlastní otec mi prodal čest.

pixabay.com
Reklama

Milan byl obyčejný mladý kluk. Od malička vyrůstal sám s maminkou a mladším bratrem. Měli se dobře. Když byli kluci větší, maminka si našla partnera a žili jako spokojená rodina. Když byli oba bratři dospělí, začal se jim vracet do života jejich vlastní otec, kterého do té doby znali pouze sporadicky. Jeho návrat do jejich životů ale nebyl tak nezištný jak to ze začátku mohlo vypadat.

Táta nás začal kontaktovat a začal si s námi vynahrazovat ztracené chvíle. Vozil nás všude po barech, snažil se abychom si užívali života tak, jako on. Každý víkend jsme byli s otcem v jiném klubu. Obdivovali jsme ho, protože se na každém místě s někým znal. V očích mladých náctiletých kluků byl v té době jako veřejně známá osobnost.

pixabay.com

Táta nás začal podporovat v tom, co nás oba baví a to byl tanec. Chtěli jsme se do budoucna oba tancem živit. Neměli jsme ale štěstí na to, aby nás vzala nějaká agentura pod svá křídla. Dost často jsme o sobě pochybovali a říkali si, zda jsme v tom vůbec dobří. Příchod otce do našeho života ale tohle změnil. Táta nám po všech klubech kde se s každým bavil a znal začal domlouvat taneční vystoupení. Byli jsme šťastní, že můžeme konečně někde svůj talent ukázat.

pixabay.com

Na pár vystoupeních se občas něco pokazilo a chyby samozřejmě byli, ale cítili jsme se skvěle. Začali za námi chodit lidé a chtěli  nás stále více a více na svých vystoupeních. Aby taky ne, byli jsme dobří a vystupovali jsme zadarmo. Velmi nás ale překvapilo, když za námi přišel známý tanečník a chtěl nás na natáčení do klipu. Sice zadarmo, ale proplacené cestovné, bydlení a stravu.

pixabay.com

Na nabídku jsme okamžitě kývli a chystali se na naši velkou akci. Když jsme dorazili na místo natáčení, byli jsme nadšeni. Do chvíle, kdy tento tanečník jen tak mezi řečí před ostatními tanečníky zmínil, že my dva jsme ti, co tam jsou na protekci. Dostali od našeho otce zaplacený velký obnos peněz, aby se o nás začali zajímat a aby předstírali, že se jim naše tancování líbí. Ten stud a vztek, jaký jsme v tu chvíli měli se nedá popsat. Cítili jsme se zrazeni a poníženi. Otec si sice kompenzoval roky, které s námi nebyl, ale velmi nevhodným způsobem. Postupně jsme zjistili, komu všemu otec zaplatil, aby předstírali, že se jim líbí naše vystoupení. Za zády se nám všichni smáli a my troubové to hrozně dlouhou dobu neviděli. Po tomto incidentu jsme s otcem přerušili veškeré styky a žijeme dál naším obyčejným životem.

Reklama