in

Dcera Dary Rollins přiznala otravu alkoholem. Jejího otce probudili kamarádi se slovy, že Laura nedýchá.

instagram.com
Reklama

Laura Homolová je dcera Dary Rollins a Matěje Homoly, kteří už pár sice netvoří ale dceru přesto vychovávají s respektem. Laura nemá problém se svým rodičům s čímkoli svěřit. Již jako šestnáctiletá má za sebou nehezký zážitek s alkoholem. Její kamarádi se dokonce báli o její život a vytáhli z postele jejího otce se slovy, že Laura nedýchá.

Matěj Homola je frontman skupiny Wohnout. Ve společném rozhovoru s dcerou Laurou pro Novinky.cz si pochvaloval jejich vztah. Nemají klasickou autoritativní výchovu plnou příkazů a následých trestů. Naopak se k sobě chovají spíše jako parťáci a vzájemně se svěřují s kdejakým problémem.

“Jednou jsem byla někde ve tři hodiny ráno a otrávila jsem se alkoholem. Táta pro mě přijel, to bylo naposledy, co jsem pila, a táta to pochopil,” svěřila se Laura v rozhovoru a potvrdila tím vzájemnou důvěru a respekt se svým tátou. Přesto, že by se ještě dva roky neměla alkoholu dotknout, jí táta nijak nepotrestal. Vzpomněl si na sebe v jejím věku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matěj Homola (@matejhomola)

„To bylo vtipný. Ve dvě ráno za mnou přišlo do postele několik teenagerů a cloumali se mnou: ‚Pane Homolo, Laura nedýchá.‘ Já jsem se sbalil a jel jsem na chatu, taková klasika – mladí měli mejdánek,“ popisoval Matěj Homola nenadálou situaci. „Viděl jsem tu situaci před 30 lety z opačný strany. Nebyl důvod ji trestat, ona měla kocovinu, vytrestala se sama.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Jsem rád, že dokáže jít občas na mejdan a zapařit. Spousta dětí sedí doma na počítači. Jsem rád, když děti mají mejdany a dělají to, co jsme dělali my,“ řekl s tím, že on sám byl v Lolině věku pořádný rebel. „Zanedbával jsem školu, tohle Laura určitě nemá po mně. Studuje celkem prestižní anglické gymnázium a vede si dobře.“

Nakonec to tedy dopadlo dobře. Je vidět, že vztah otce a dcery může být i jiný než jak ho všichni známe z dřívějších dob.

Čerpali jsme z blesk.cz

Reklama