in

Příběh Marka (31): chtěl jsem zažít trojku. Ze snu se stala noční můra…

pixabay.com
Reklama

Marek si našel přítelkyni, se kterou společně žijí již 5 let a jejich vztah byl ještě do nedávna naprosto dokonalý. Mohli spolu mluvit otevřeně jako nejlepší kamarádi, v posteli jim to klapalo a hádali se opravdu jen ojediněle. Jednoho dne se však své přítelkyni svěřil, že by chtěla zažít sex ve třech. Jeho přítelkyně neváhala a na nápad přikývla. To ještě ale Marek nevěděl, co ho čeká,…

Nastavení pravidel.

Mít trojku se dvěma nádhernými ženami, je snem snad každého muže. Proto jsem ani na chvíli neváhal, když s tímto návrhem moje přítelkyně souhlasila a začali jsme se o tom čím dál tím častěji bavit.

Nechtěli jsme, aby to byla nějaká naše známá či přímo kamarádka. Mělo se jednat o někoho, koho každý den nevídáte, aby to v případě neúspěšné noci nezničilo jakékoli přátelské vztahy. Rozhodli jsme se proto, že navštívíme Tinder a právě tam si vybereme nějakou cizinku, která se bude líbit nám oběma, a kterou bude náš plán lákat. Mělo jít jen o jednorázové zpestření bez zatahování jakýchkoli citů či další udržování kontaktu.

Ta pravá.

Po pár týdnech projíždění profilů a dopisování se zajímavými ženami, se objevila ta pravá. Jmenovala se Kristýna, stejně jako moje přítelkyně a tak jsme to vzali jako takové menší znamení osudu. Se všemi našimi podmínkami souhlasila a tak už se jen stačilo domluvit na dni D.

Naplánovali jsme to na víkend. V sobotu jsme ji v odpoledních hodinách vyzvedli na vlakovém nádraží a zašli si společně na oběd. Povídali jsme si pár hodin, poznávali se a poté i zašli do kina na romantickou komedii. Holky si spolu povídaly, smály se a bylo vidět, že si velmi rozumí, z čehož jsem měl radost.

A je to tady.

Nachystal jsem sklenice a nalil nám víno. Holky mezitím nakrájely sýry a nachystaly hroznové víno s olivami. Usadili jsme se v obývacím pokoji, kde nám v pozadí hrála příjemná hudba a pomalu jsme se dostávali do té správné nálady. Při rozdělávání druhé flašky vína jsem již viděl, jak se k sobě holky tulí a tak jsem šel nachystat intimní osvětlení do ložnice.

Když jsem se vrátil, holky se něžně líbaly. Byl to opravdu krásný pohled a tak jsem je chvíli sledoval. Jelikož i ve mě začalo stoupat vzrušení, přišel jsme k nim a s pohlazením jim řekl, že bychom se už měli raději přemístit vedle.

pixabay.com

Třetí kolo u vozu?

Začali jsme se navzájem svlékat, hladit a líbat. Upřímně jsem si to velmi užíval a už jsem přemýšlel, jak to své přítelkyni podat, abychom si to zopakovali. Tento nápad mě však brzy přešel. Dováděli jsme několik hodin a já postupem času začal sledovat, že se holky soustředí spíše jen na sebe a ze mě se stává buď jen pozorovatel nebo třetí účastník, který si jen odbyde to svoje. Nechtěl jsem však celou akci kazit, a tak jsem si začal namlouvat, že se mi to jen zdá.

Ráno jsme se všichni tři probudili ve vzájemném objetí, oblékli jsme se a zašli si na výbornou snídani. Své myšlenky z noci jsem úplně upozadil a před odjezdem Kristýny jsme ještě všichni společně zašli do města na menší předvánoční nákupy na rozloučenou.

Můžu si za to sám…

Asi po měsíci od zajímavého večera jsem zpozoroval, že moje přítelkyně tráví více a více času na telefonu. Když jsem se jí ptal, s kým si píše, vždy se vymluvila na kamarádky nebo práci. O dva měsíce později dokonce přišla párkrát domů i s několikahodinovým zpožděním. V ten moment jsem pojal podezření, že v našem vztahu není něco v pořádku. Napadlo mě, že mě podvádí s jejím novým kolegou, o kterém tak často mluví, i když ne v tom nejlepším slova smyslu. Avšak, co se škádlívá, to se rádo mívá, no ne?

Využil jsem situaci, kdy se šla koupat a nenápadně jsem jí nakoukl do telefonu. Nevěřil jsem vlastním očím! Nečekaly mě tam žádné zprávy od mužů nebo erotické fantazie jejího kolegy jak jsem se domníval… Jednalo se o stovky a stovky zpráv od cizinky Kristýny, se kterou se zřejmě podle konverzace, kterou jsem rychle prolistoval, velmi často scházeli.

Pochopil jsem, že se z nich staly více než jen kamarádky. Doslova mě s ní moje přítelkyně podváděla už nějakou tu dobu a zřejmě se do sebe i zamilovali. Nevím však, co s tím mám dělat. Celý nápad o sexu ve 3 byl jen můj a tak si teď za své neštěstí můžu sám. Navíc se cítím velmi trapně. Nemohu se s tím svěřit ani svému nejlepšímu kamarádovi. Mluvit o tom, že vám přítelkyně brzy uteče za jinou ženou, kterou jste si do postele pozval sám, je vážně trapas.

Reklama