in

Prezident Pavel opět překvapil! Jaký adrenalinový zážitek uskutečnil tentokrát?

blesk.cz
Reklama

Šedesáti dvou letý prezident České republiky, Petr Pavel, je očividně plný elánu a jeho vojenskou minulost jen tak nezapře. Ukazuje, že i v jeho věku dokáže bez problémů sjet divokou řeku, nebo skočit z letadla padákem. Obyvatelé Česka se v tomto ohledu dělí na dva typy. Jeden typ toto chování odsuzuje a druhý mluví pozitivně.

Český prezident Petr Pavel opět překvapil všechny obyvatele České republiky poté, co ho televize natočila jak seskakuje padákem. Ačkoliv se jeho seskok konal před určitou dobou (konkrétně na konci roku 2023), dle všeho to nebyl ojedinělý případ. Tento adrenalinový zážitek prožil už nejméně stokrát a spolu s ním seskočil také ministr dopravy Martin Kupka.

Zdá se, že plno lidí jeho adrenalinové zážitky příliš nenadchly, proto na sociálních sítích vyjadřují svůj nesouhlas. “Jen se předvádí, ale pro lidi v ČR nedělá nic! Voják zůstane vojákem a nikam jinam se asi jeho myšlenky neubírají. Jen válka, válka a zbrojení a to mě děsí! Chlubí se tím, co normálně dělával kdysi při výcviku,” komentují sledujících jeho sociálních sítí.

Na druhou stranu se našlo také obrovské procento lidí, kteří jeho akční počínání obdivují. “Je to prostě borec! Máme toho nejlibovějšího prezidenta co kdy kdo měl! Je úžasná a nechápu, jak všechno zvládá s naprostým klidem. Asi ho miluju!” píše většina na sociálních sítích. Pozitivní ohlasy naštěstí převládají nad těmi negativními.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama