in

Petr Pavel se stěhuje na pražský hrad! Šel pěšky a krabici si nesl sám.

Petr Pavel se stěhuje
twitter.com
Reklama

Oficiálně je novým prezidentem České republiky pan Petr Pavel. Dnes, tedy 27.3.2023 přidal na svůj Twitter účet fotografii, na které se usmívá při stěhování na Pražský Hrad. Soudě dle jeho úsměvu se dá říct, že se opravdu těší.

Petr Pavel je momentálně již oficiálním prezidentem České Republiky a jeho povinnosti mohou začít. Ačkoliv už pár vyjížděk a problémů řešil, stěhování ho čekalo až pár dní zpět. “Sbaleno. Vyrážíme na Hrad,” sdělil svým sledujícím na jeho Twitter účtu.

Petr Pavel je sice na fotografii sám, stěhuje se však více lidí. Spolu s ním se na Hrad přestěhuje také první dáma Eva Pavlová, kancléřka Jana Vohralíková a také celý jeho tým, který mu stál volební období po boku. Je vidět, že pan Pavel velice miluje přírodu, protože šel na Hrad pěšky rovnou z Hrzánského paláce pouze s papírovou krabicí.

Momentálně už je ve své kanceláři na Pražském Hradě, která je přímo uzpůsobena tak důležitému člověku jako je právě Pavel. Z fotografie lze usoudit, že se moc těší. “Domlouval jsem se s policejním prezidentem a ministrem vnitra, kdy bude nová zpráva hodnotící bezpečnostní situaci. Ta by měla být na přelomu března a dubna a pak se přejde k úpravě,” vyjádřil se Pavel k znovu otevření Hradu pro prosté lidi.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama